Anna Dereszowska nagrywa płytę. Zaśpiewa piosenki filmowe w nowych aranżacjach [WIDEO]

Aktorka filmowa i teatralna Anna Dereszowska wraz z zespołem Machina del Tango rozpoczęła prace nad kolejnym albumem. Na krążku znajdą się covery utworów promujących m.in. filmy "Vabank", "GoldenEye" oraz "Kabaret".

Multimedia

Grupa Machina del Tango powstała w 2001 roku z inicjatywy pianistki i kompozytorki Urszuli Borkowskiej. W 2009 roku, we współpracy z Anną Dereszowską, nagrana została płyta "Tangomania", na której dominowały najsłynniejsze polskie tanga. Tym razem formacja postanowiła wykonać utwory powiązane z filmami.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA DERESZOWSKA: NIE DAJĘ PRZYZWOLENIA, ŻEBY WCHODZIĆ Z BUCIORAMI W MOJE ŻYCIE PRYWATNE ANNA DERESZOWSKA: MAM NADZIEJĘ, ŻE KINO SIĘ O MNIE UPOMNI WIDEO

- Nagrywamy wspólnie z Machiną del Tango naszą drugą płytę, tym razem z piosenkami filmowymi. Aranżacje pomogła stworzyć nam Urszula Borkowska. Nagrane są już melodie i muszę przyznać, że brzmią one fantastycznie - stwierdza aktorka.

Dereszowska zdradza, że na najnowszej produkcji posłuchać będzie można popularnych utworów w całkowicie odmiennej stylistyce.

- Dominują znane utwory, które dla większość słuchaczy będą znajome. Na płycie pojawią się takie hity, jak: "GoldenEye" oraz "Roxanne", a także polskie utwory. Jest m.in. świetnie zaaranżowane "Uciekaj moje serce", a także piosenki z filmów "Zmruż oczy" oraz "Vabank" - mówi agencji Newseria Lifestyle Dereszowska.

Aktorka, oprócz współpracy z Machina del Tango, ma na koncie jeden solowy album pt. "Już nie zapomnisz mnie". Ponadto Dereszowska występowała w teledyskach zespołu De Mono oraz Buldog.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×