"Anna German" odcinek 1. Ojciec małej Ani German aresztowany

W serialu "Anna German" poznajemy losy piosenkarki, która podbiła nie tylko ZSRR i Polskę, ale Europę, a nawet USA. Co wydarzyło się w 1. odcinku? Sprawdźcie!

Multimedia

"ANNA GERMAN" ODCINEK 1. W ŚRODĘ, 24.06.2015 O GODZ. 21:35 W TVP1!

Serial "Anna German" otwiera scena, w której bohaterka śpiewa dla sporej publiczności melancholijną piosenkę "Wrócić do Sorrento", jej występ spotyka się z owacyjnym przyjęciem. Jest rok 1967. Po wielkim sukcesie na festiwalu w San Remo, piosenkarka została okrzyknięta nową gwiazdą europejskiej sceny. Szwajcaria, Francja, USA, zewsząd zaczęły napływać propozycje kontraktów. Artystkę czekało długie tournee po świecie. Ale to właśnie wtedy wydarzył się tragiczny wypadek samochodowy, który na trzy lata wyłączył Annę German z życia artystycznego.

W 1. odcinku "Anny German" jest rok 1938 r. Stalin wydaje rozkaz o likwidacji obcych szpiegów. Niemiec Eugen German (Konstantin Miłowanow) zostaje aresztowany. Jego żona Irma (Maria Poroszyna) ucieka z matką (Jekatierina Wasiljewa) i małą córką Anną (Anna Kirina) do Taszkientu, dokąd zwożeni są wszyscy aresztowani. Kobiety mają nadzieję, że zdobędą jakiekolwiek wieści o Eugenie.

Mała Ania tęskni za ojcem. Od zawsze uwielbia śpiewać, a to właśnie tata był on jej najwierniejszym słuchaczem. Dziewczynka tęskni za nim i na swój dziecięcy sposób próbuje go odszukać.

CZYTAJ TAKŻE: "ANNA GERMAN". CO JEST PRAWDĄ, A CO FIKCJĄ W SERIALU O ANNIE GERMAN? [ZDJĘCIA] DLACZEGO JOANNA MORO ZAGRAŁA ANNĘ GERMAN?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×