"Anna German". Ukochany serial Polaków powraca! Gdzie ponownie obejrzeć skomplikowaną historię Anny German?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów serialu "Anna German". Ukochana serial Polaków powraca na antenę! Już od poniedziałku, 6 lipca, będzie można na nowo obejrzeć "Annę German"!

Multimedia

"Anna German" odcinek 1 - w poniedziałek, 6 lipca, o godzinie 20:00 na antenie TVN 7

Serial "Anna German" powraca! Produkcja, którą dawniej emitowała TVP, teraz pojawi się w ramówce stacji TVN 7, która będzie emitować serial w poniedziałki. W każdy poniedziałek TVN 7 zaprezentuje kolejne dwa odcinki "Anny German".

"Anna German" to wielki telewizyjny przebój. Zrealizowany z ogromnym rozmachem serial biograficzny o słynnej polskiej piosenkarce, Annie German. Rosyjsko - ukraińsko - polsko koprodukcja to fascynująca i tragiczna opowieść o życiu słynnej polskiej piosenkarki, Anny German. Nazywana "Białym Aniołem Polskiej Piosenki", uwielbiana i podziwiana w Polsce, podczas swojej krótkiej kariery nagrała kilkadziesiąt albumów. Śpiewała w siedmiu językach, zdobywała nagrody, podbijała serca publiczności w San Remo, Ostendzie, Cannes, Neapolu, Bratysławie, Opolu, Kołobrzegu, Zielonej Górze. Pomimo spektakularnego sukcesu pozostała niezwykle serdeczną, skromną i cichą osobą.

Joanna Moro nago pół roku po porodzie. Wypoczywa w zgodzie z naturą na MazurachZobacz więcej

Anna German (w tej roli Joanna Moro) przychodzi na świat 14 lutego 1936 roku, w ZSRR w Uzbekistanie. Gdy dziewczynka ma kilka lat, jej ukochany ojciec zostaje aresztowany przez władzę radziecką i wysłany do obozu pracy, w którym umiera. W 1946 roku matka Anny wnosi o repatriację i razem z córką przenosi się do Polski. Tam Anna, jako studentka geologii Uniwersytetu Warszawskiego, rozpoczyna karierę muzyczną. W 1967 roku, po wygraniu kilku lokalnych konkursów piosenki, młoda artystka zostaje zaproszona na festiwal w San Remo, gdzie zdobywa Nagrodę Publiczności, która gwarantuje jej natychmiastowy sukces i rozgłos we Włoszech.

Gdy kariera Anny zaczyna nabierać tempa, dochodzi do tragicznego wypadku samochodowego. Lekarze walczą o jej życie. Po czternastu dniach piosenkarka budzi się ze śpiączki. W wyniku poważnych obrażeń musi jednak przejść długotrwałą i bolesną rekonwalescencję. Anna na trzy lata wycofuje się z życia publicznego. Po trudnym okresie rehabilitacji wraca na scenę w 1972 roku z dwumiesięcznym tournée po ZSRR. Jednak gdy na świat przychodzi jej ukochany syn, Zbigniew, kobieta ponownie na dłuższy okres czasu rezygnuje z kariery.

W 1982 roku, tuż przed rozpoczęciem ostatniej trasy koncertowej w Australii, u piosenkarki zostaje zdiagnozowany nowotwór. Serial stał się wielkim hitem wśród polskiej publiczności, gromadząc przed telewizorami rekordową widownię. W Polsce, Rosji i Ukrainie obejrzało go łącznie 45 milionów widzów."

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Już w wiosennej ramówce serial miał być emitowany w piątki o 19 bodajże ale zastąpili go wtedy Projektem Lady.

    06.07.2020 10:00
  • Artur (gość)

    A nna German ukończyła Uniwersytet Wroclawski, a nie Warszawski - to spora różnica!!

    06.07.2020 09:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×