Anna Guzik nie może pracować w "Na Wspólnej" przez ciążę? Produkcja i aktorka wydali oświadczenie!

Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia, że produkcja "Na Wspólnej" zrezygnowała ze scen z udziałem Anny Guzik przez ciążę aktorki. Przeczytajcie specjalne oświadczenie.

Multimedia

Anna Guzik niedługo urodzi. W mediach pojawiły się plotki, że produkcja "Na Wspólnej" nie pozwoliła aktorce dłużej występować serialu przez ciążę. Anna Guzik oraz producenci "Na Wspólnej" wydali specjalne oświadczenie:

Jako producenci serialu "Na Wspólnej" wyrażamy ogromne zdumienie i oburzenie informacją opublikowaną na łamach "Super Expressu", jakobyśmy - w związku z ciążą - zabronili pani Annie Guzik pracować w naszym serialu. Zawarte w artykule nieprawdziwe informacje nie zostały zweryfikowane z produkcją serialu, biurem prasowym TVN, menadżerką Anny Guzik ani z samą zainteresowaną.
Ania - będąc nawet w zaawansowanej ciąży - grała sceny do "Na Wspólnej". Emisja odcinków z jej udziałem zaplanowana jest na marzec i kwiecień 2016 r. Co więcej, mamy dla Ani (i oczywiście dla Wojtka Błacha - jej serialowego męża) nową, napisaną już, bardzo ciekawą i emocjonującą historię, której realizacja na planie zdjęciowym rozpocznie się, jak tylko Ania zgłosi gotowość do zdjęć.
Podkreślamy, że Anna Guzik była, jest i będzie jedną z najważniejszych bohaterek naszego serialu. Jesteśmy z Anią w stałym kontakcie, trzymamy za nią mocno kciuki i życzymy jej spokoju w tak ważnych dla niej chwilach - niezakłócanego kłamliwymi informacjami niektórych mediów.

Anna Guzik natomiast napisała na swoim profilu na Facebooku:

Moi drodzy,
chciałam zapewnić, że, wbrew pogłoskom i plotkom, moja przerwa w zajętościach zawodowych była zaplanowana i uzgodniona z wszystkimi pracodawcami, którzy wykazali się dużym zrozumieniem mojej obecnej sytuacji i z którymi pozostaję w przyjaznych relacjach. Mam tu na myśli Dyrekcję Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, firmę FremantleMedia Polska czyli producenta serialu "Na Wspólnej" oraz Formację TV, producenta "Grzeszków na widelcu".
Anna Guzik

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×