Anna Kalczyńska o Kuźniarze: To bezkompromisowy solista [WIDEO]

Zdaniem prezenterki były dziennikarz TVN24 nie będzie musiał zmieniać stylu zachowania na antenie, ma bowiem potrzebną w telewizji śniadaniowej swobodę prowadzenia programu. To ona będzie musiała walczyć, by nie zostać zmarginalizowaną. Jak bowiem podkreśla dziennikarka, Jarosław Kuźniar jest bezkompromisowym solistą.

Multimedia

Jarosław Kuźniar dołączył do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN". Wydania codzienne programu będzie prowadził w parze z Anną Kalczyńską, z którą współpracował niegdyś w TVN24. Przez osiem lat prowadzenia "Wstajesz i wiesz" Kuźniar dał się poznać jako bezkompromisowy dziennikarz, stał się też obiektem krytyki internautów. Zdaniem niektórych mediów Anna Kalczyńska ma ocieplić jego wizerunek. Prezenterka twierdzi jednak, że to ona będzie musiała walczyć o swoje miejsce w programie.

Jarek znany jest z tego, że jest bezkompromisowym solistą, z drugiej strony jest też bardzo wyluzowany podczas prowadzenia programów informacyjnych, więc on nie będzie musiał zmieniać stylu, natomiast ja będę musiała wydeptać swoje miejsce, żeby nie zostać zmarginalizowaną – mówi Anna Kalczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

CZYTAJ TAKŻE:

JAROSŁAW KUŹNIAR: W "DZIEŃ DOBRY TVN" BĘDĘ ROBIĆ SWOJE PO SWOJEMU [WIDEO]
GWIAZDY NA 10-LECIU "DZIEŃ DOBRY TVN"

W "Dzień Dobry TVN" Jarosław Kuźniar zastąpił Roberta Kantereita, który dołączył do ekipy "Wstajesz i wiesz" TVN24. Szefowie Grupy TVN rotację tę tłumaczą koniecznością rozwoju zawodowego dziennikarzy. Anna Kalczyńska zmiany telewizyjnego partnera się nie boi, jej zdaniem zmiany są zawsze na lepsze.

Myślę, że to będzie zupełnie inny tandem, tandem z podobną przeszłością. Będziemy się bardzo dobrze rozumieć. Myślę też, że będziemy poruszać takie wątki, od których nie da się uciec, a które chętnie oboje poruszamy w sieci. Myślę więc, że wniesiemy coś nowego – mówi Anna Kalczyńska.

Dziennikarka dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN" we wrześniu 2014 roku. Wcześniej przez 12 lat pracowała jako prezenterka serwisów informacyjnych w TVN24. W paśmie śniadaniowym TVN zastąpiła Jolantę Pieńkowską.

Komentarze

Skomentuj
 • kola (gość)

  Bezkompromisowa to bez wątpienia była właśnie Jola Pieńkowska. nIe bała się zadawać pytań niezależnie od tego kto był jej gościem.

  13.09.2015 17:24
 • kasia (gość)

  zmiany zmiany zmiany, najpierw odeszla pani Jolanta Pieńkowska ,przeszla do tvn 24 a teraz z tvn24 rzechodza do ddtvn, jak widac kazdy potrzebuje czegos innego i nowego

  10.09.2015 20:49
 • anita (gość)

  a ja z kolei przepadałam za panią Pieńkowską. była świetnie przygotowana, wiedziała jak rozmawiać z ludźmi i była dociekliwa. cechy świetnej dziennikarki!

  10.09.2015 13:49
 • gość (gość)

  Podoba mi się ta para.Od poniedziałku zaczynam oglądać pytan ie na śniadan ie.

  08.09.2015 20:24
 • babcia (gość)

  Dzisiejszy występ pary w "Dzień dobry" podobał mi się....

  07.09.2015 17:44
 • lawenda7 (gość)

  Oboje Was lubię. Podoba mi się Wasz styl pracy. Nazwiska i osobowość też ma dla mnie duże znaczenie. W związku z powyższym od poniedziałku jestem u Was.

  04.09.2015 15:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×