Anna Kapera zrobi wielką karierę!?

Zwyciężczyni czwartej edycji You Can Dance jest tego pewna.

Multimedia

Ania od czasu kiedy wróciła do kraju po wygranym pobycie i edukacji w Nowym Jorku, często pokazuje się na warszawskich salonach. Mało tego udziela się w serwisie internetowym kalorynka.pl. I jak przypuszczaliśmy na tym nie zamierza poprzestać. Ta dziewczyna jest bardzo pracowita, co było widać w czasie jej walki o zwycięstwo w YCD. Teraz ma wielką szansę na zrobienie prawdziwej kariery. Tym bardziej, że nie brakuje jej wiedzy i co chyba dzisiaj ważniejsze, pewności siebie.

*Teraz ja podbiję polski świat fitnessu! Dzięki programowi stanę się polską Jane Fondą. Dzięki moim ćwiczeniom Polki będą dobrze wyglądały, miały energię i czuły się świetnie w swoim ciele. To będzie ponad 100 ćwiczeń, które każdy będzie mógł wykonać w domu.*

Czy nie sądzicie, że porównanie do Fondy nie było zbyt śmiałe? A może Kapera faktycznie ma rację? Chyba z czasem przyjdzie nam się o tym przekonać.

Czytaj także: Anna Kapera promuje zdrowy styl życia!

Komentarze

Skomentuj
  • nikt (gość)

    A dlaczego nie ma dać rady?jest piękna,młoda-byleby Jej jakiś ramol nawiedzony w głowie nie zawrócił swoja głupotą i pieniędzmi.Powodzenia!!!!

    07.07.2010 21:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×