anna karczmarczyk

"Galerianki". Dagmara Krasowska kiedyś i dziś. Tak dziś wygląda Milena z filmu "Galerianki"

Film "Galerianki" Katarzyny Rosłaniec stał się impulsem do wielu społecznych dyskusji oraz trampoliną dla karier Dominiki Gwit-Dunaszewskiej oraz Anny Karczmarczyk. Nie wolno również zapominać o postaci Mileny wykreowanej przez Dagmarę Krasowską. Jak potoczyły się losy intrygującej aktorki? Zobacz zdjęcia, jak zmieniała się na przestrzeni lat Dagmara Krasowska, czyli Milena z filmu "Galerianki".

03.03.2022Galerianki

"Piękni i bezrobotni". Już dziś premiera nowego serialu komediowego! Robert Górski i Mikołaj Cieślak na stażu w start-upie! Zobacz przedpremierowy fragment!

Już dziś, 6 marca 2021 roku o godzinie 21:05 w telewizji Polsat, premiera "Pięknych i bezrobotnych", nowego serialu komediowego, w którym występują Robert Górski i Mikołaj Cieślak. Na telewidzów czeka podwójna dawka śmiechu, bowiem zostaną wyemitowane aż dwa odcinki! Co się wydarzy? Zobacz przedpremierowy fragment!

06.03.2021Piękni i bezrobotni

"Piękni i bezrobotni". Robert Górski i Mikołaj Cieślak gwiazdami nowego serialu Polsatu! Zobaczcie zwiastun i zdjęcia!

Mistrzowski duet polskiej sceny rozrywkowej, nieoczekiwane zwroty akcji oraz błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi! Już na wiosnę Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon „Ucha Prezesa” i Kabaretu Moralnego Niepokoju powrócą w zupełnie nowej odsłonie! „Piękni i bezrobotni” pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.

02.02.2021Piękni i bezrobotni

"Zakochani po uszy" sezon 5. Anna Karczmarczyk i Piotr Nerlewski dołączyli do obsady! Asia i Piotr się rozstaną? Bartek zostawi Tamarę dla Soni? [CO SIĘ WYDARZY]

Uwielbiany przez widzów serial „Zakochani po uszy” powróci w styczniu na antenę TVN7 z premierowymi odcinkami, w których zobaczymy nowe postaci grane przez popularnych aktorów młodego pokolenia. W 5. sezonie do obsady dołączą m.in. Anna Karczmarczyk, Piotr Nerlewski, Mikołaj Krawczyk oraz Damian Kulec.

14.12.2020Zakochani po uszy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×