"Anna Karenina" nowym hitem TVP? Rosyjski serial szybko zdobył sympatię widzów

"Anna Karenina" to rosyjski serial, który od 7 czerwca emitowany jest na antenie TVP1. Kostiumowa produkcja szybko zdobyła sympatię widzów. Wiemy, ile osób obejrzało premierowy odcinek "Anny Kareniny".

Multimedia

Serial "Anna Karenina" na motywach powieści Lwa Tołstoja i opowiadania Wikientija Wieriesajewa "Na wojnie japońskiej" cieszy się sporą popularnością. Jak poinformowała stacja TVP, kostiumowa produkcja zgromadziła w niedzielę, 7 czerwca najliczniejszą widownię.

Widzowie TVP1 zobaczyli wtedy dwa pierwsze odcinki rosyjskiej produkcji kostiumowej „Anna Karenina”, które według NAM obejrzało średnio 1,9 mln widzów, a udziały serialu wyniosły 13,9%. Najliczniej oglądany był pierwszy odcinek, który przyciągnął prawie 2 mln osób i uzyskał 14,3% udziałów.

Rosyjski serial na podatwie powieści Lwa Tołstoja zastępuje "Stulecie Winnych". Co się wydarzy?Zobacz więcej

"Anna Karenina" - o czym jest serial?

Jest rok 1904. Po bitwie z Japończykami chirurg Siergiej Karenin, syn Anny, zostaje szefem szpitala wojskowego w Mandżurii. Wśród rannych jest hrabia Wroński. Siergiej chce się od niego dowiedzieć czegoś o swojej matce, a także o okolicznościach, w jakich popełniła samobójstwo. Wroński przypomina sobie, jak poznał Annę i zakochał się w niej.

"Anna Karenina" liczy w sumie 8 odcinków. Premiery kolejnych epizodów w niedziele, od godz. 20:20 w TVP1 - sprawdź program tv

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Wszystko co jest emitowane w niedziele między 20 a 22 na TVP1 ma wysoką oglądalność

    08.06.2020 18:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×