"Anna Karenina" odcinek 1. Syn Anny Kareniny spotyka Wrońskiego. Dowie się, dlaczego matka popełniła samobójstwo?

Serial "Anna Karenina" ponownie w TV! Tym razem, losy znane ze słynnej powieści Lwa Tołstwoja, możemy śledzić na kanale Epic Drama. Co wydarzy się w 1. odcinku "Anny Kareniny"? Sprawdź!

Multimedia

"Anna Karenina" odcinek 1. w środę, 2.09.2020 od godz. 21:30 w Epic Drama - sprawdź program tv

Serial "Anna Karenina" to serial kostiumowy według powieści Lwa Tołstoja i opowiadania Wikientija Wieriesajewa "Na wojnie japońskiej". Akcja rozpoczyna się w roku 1904 w szpitalu wojskowym w Mandżurii. Ukazuje splecione losy młodej Anny (Elizawieta Bojarskaja), starzejącego się Wrońskiego (Maksym Matwiejew), a także syna Anny, Siergieja Karenina (Kiriłł Grebienszczikow). Siergiej jest przekonany, że Wroński zna odpowiedzi na jego pytania.

Tajemnicze morderstwo w Wiedniu. Rheinhardt prosi doktora Liebermanna o pomoc. Co się wydarzy?Zobacz więcej

W 1. odcinku serialu "Anna Karenina" jest rok 1940. Po bitwie z Japończykami chirurg Siergiej Karenin, syn Anny, zostaje szefem szpitala. Jednym z rannych, którymi się opiekuje, jest hrabia Wroński. Siergiej chce się od niego dowiedzieć czegoś o matce, pragnie poznać prawdę o jej samobójstwie.

Po ponad 30 latach ciągle zakochany w Annie Wroński przypomina sobie, jak się poznali i jak szaleńczo się w niej zakochał.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×