"Anna Karenina" odcinek 3. Anna mówi mężowi o romansie i ciąży. Karenin musi ratować swoją reputację!

Anna nie ma innego wyjścia. Musi w końcu powiedzieć mężowi o swoim romansie. Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku serialu "Anna Karenina. Produkcja do zobaczenia na kanale Epic Drama!

Multimedia

"Anna Karenina" odcinek 3. w środę, 16.09.2020 od godz. 21:30 w Epic Drama - sprawdź program tv

Wroński (Maksym Matwiejew) pojechał za Anną (Elizawieta Bojarskaja) do Petersburga i wyznał jej swoje uczucia. Kiedy wróciła do męża i syna, Karenin (Witalij Kiszczenko) zapytał żonę o jej relacje z Wrońskim.

Anna odrzuca zaloty Wrońskiego. Karenin wypytuje żonę o AleksiejaZobacz więcej

W 3. odcinku serialu "Anna Karenina" Wroński odrzuca awans, który wiązał się z wyjazdem do Moskwy i opuszczeniem Anny. Rodzina Wrońskiego potępia go.

Po wypadku Wrońskiego na wyścigach, Anna wyznaje Kareninowi, że ma romans z Wrońskim i że jest w ciąży. Zgodnie z radą Lidii Iwanowny Karenin próbuje ratować swoją reputację. Żąda od żony zachowania pozorów przyzwoitości, wierząc, że w ten sposób utrzyma szacunek i honor w kręgach towarzyskich.

"Anna Karenina" - o serialu

Serial kostiumowy zrealizowany na podstawie powieści Lwa Tołstoja i opowiadania Wikientija Wieriesajewa "Na wojnie japońskiej". Wroński mówi synowi Anny, że właściwie to jego matka podjęła decyzję. Po przykrej rozmowie z mężem, pouczona, że ma postępować w zgodzie z własnym sumieniem, postanowiła odejść od Karenina nie bacząc na plotki, złą opinię, za cenę ukrywania się, lawirowania i okłamywania wszystkich.

Seriale i filmy, których nie można przegapić we wrześniu na Epic Drama [TOP3]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×