"Anna Karenina" odcinek 4. Karenin podejmuje decyzję o rozwodzie. Anna w ciężkim stanie prosi męża o wybaczenie

Anna zdecydowała się powiedzieć mężowi o swoim romansie. W 4. odcinku Karenin podejmuje decyzję o rozwodzie. Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku serialu "Anna Karenina. Produkcja do zobaczenia na kanale Epic Drama!

Multimedia

"Anna Karenina" odcinek 4. w środę, 23.09.2020 od godz. 21:30 w Epic Drama - sprawdź program tv

Rodzina Wrońskiego (Maksym Matwiejew) potępiła go. Anna (Elizawieta Bojarskaja) wyznała Kareninowi (Witalij Kiszczenko), że go zdradziła. Mąż zażądał od niej zachowania pozorów przyzwoitości.

Anna mówi mężowi o romansie i ciąży. Karenin musi ratować swoją reputację!Zobacz więcej

W 4. odcinku serialu "Anna Karenina" Wroński po rozmowie z Siergiejem na temat śmierci przypomina sobie najgorszą chwilę swego życia. Karenin podejmuje decyzję o rozwodzie. Anna cierpi na gorączkę połogową. Wszyscy są pewni, że umrze.

Karenin i Wroński, bojąc się o życie Anny, zjawiają się przy jej łożu. Przed śmiercią Anna chce pogodzić się z mężem. Prosi, żeby Karenin wybaczył jej i Wrońskiemu. Zrozpaczony kochanek czuje się załamany i poniżony tym, że Anna wyrzeka się miłości do niego. Popełnia samobójstwo.

"Anna Karenina" - o serialu

Serial kostiumowy zrealizowany na podstawie powieści Lwa Tołstoja i opowiadania Wikientija Wieriesajewa "Na wojnie japońskiej". Wroński mówi synowi Anny, że właściwie to jego matka podjęła decyzję. Po przykrej rozmowie z mężem, pouczona, że ma postępować w zgodzie z własnym sumieniem, postanowiła odejść od Karenina nie bacząc na plotki, złą opinię, za cenę ukrywania się, lawirowania i okłamywania wszystkich.

Seriale i filmy, których nie można przegapić we wrześniu na Epic Drama [TOP3]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×