"Anna Karenina" odcinek 7 i 8. Anna zniszczy swój związek z Wrońskim? Co wydarzy się w finale serialu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami dwa ostatnie odcinki rosyjskiego serialu "Anna Karenina". Anna zniszczy swój związek z Wrońskim? Co wydarzy się w finale serialu? Sprawdźcie, co wydarzy się w 7. i 8. odcinku serialu "Anna Karenina".

Multimedia

"Anna Karenina" odcinek 7. i 8. - premiera w niedzielę, 28 czerwca, o godzinie 20:20 na antenie TVP1

W 7. odcinku serialu "Anna Karenina" Wroński (Maksym Matwiejew) zajmuje się sprawami majątku, uczestniczy w pracach ziemskiego sądu.

Z czasem Anna (Elizawieta Bojarskaja) zaczyna mieć mu za złe coraz częstsze wyjazdy z domu. Jest zazdrosna, histeryzuje. Nie widzi sensu rozwodu, choć Wroński wciąż nalega. Chce, żeby wreszcie została jego żoną, a jego córka mogła nosić jego nazwisko, a nie Karenina (Kiriłł Grebienszczikow). Po kolejnej awanturze, Anna decyduje się jechać do Petersburga i prosić męża o rozwód.

Anna dochodzi do siebie po porodzie! Anna nie chce dać mężowi rozwodu!Zobacz więcej

W 8. odcinku serialu "Anna Karenina" Karenin nie daje odpowiedzi na żaden z listów Anny. Jej brat postanawia porozmawiać z Kareninem i dowiaduje się, że ten nie może dać rozwodu żonie po pierwsze dla jej dobra, po drugie ze względów religijnych.

Zniecierpliwiona i zrozpaczona Anna staje się coraz bardziej zaborcza względem Wrońskiego. Coraz częściej mówi, że śmierć rozwiązałaby wszystkie ich kłopoty. Na nic zdają się zapewnienia Wrońskiego o miłości, rady brata i pomoc jego żony Dolly (Wiktorija Isakowa). Anna jest przekonana, że Aleksiej ma dość jej zazdrości i histerii. Oskarża go o oschłość i obojętność.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×