"Anna Karenina" zastępuje "Stulecie Winnych" w TVP1. Co wydarzy się w 1. i 2. odcinku rosyjskiego serialu na podatwie powieści Lwa Tołstoja?

Do ramówki TVP1 wchodzi rosyjski serial "Anna Karenina". Zastąpi on "Stulecie Winnych" - serial, którego ostatni odcinek 2. sezonu można było oglądać w niedzielę, 31 maja 2020 roku. O czym jest "Anna Karenina"? Co się wydarzy?

Multimedia

"Anna Karenina" odcinki 1 i 2 w niedzielę, 7.06.2020 od godz. 20:20 w TVP1 - sprawdź program tv

"{Anna Karenina](https://www.telemagazyn.pl/serial/anna-karenina-2642189/)" to serial kostiumowy według powieści Lwa Tołstoja i opowiadania Wikientija Wieriesajewa "Na wojnie japońskiej". Akcja rozpoczyna się w roku 1904 w szpitalu wojskowym w Mandżurii. Po bitwie z Japończykami chirurg Siergiej Karenin (Kiriłł Grebienszczikow), syn Anny (Elizawieta Bojarskaja), zostaje szefem szpitala.

Telewizja Polska zapowiedziała nowe odcinki! Co czeka Winnych w nowym sezonie?Zobacz więcej

Jednym z rannych jest hrabia Wroński (Maksym Matwiejew). Siergiej chce się od niego dowiedzieć czegoś o matce, pragnie poznać prawdę o jej samobójstwie. Po ponad 30 latach ciągle zakochany w Annie Wroński przypomina sobie, jak się poznali i jak szaleńczo się w niej zakochał.

W 2. odcinku serialu Wroński mówi synowi Anny, że właściwie to jego matka podjęła decyzję. Po przykrej rozmowie z mężem, pouczona, że ma postępować w zgodzie z własnym sumieniem, postanowiła odejść od Karenina (Witalij Kiszczenko) nie bacząc na plotki, złą opinię. Zrobiła to za cenę ukrywania się, lawirowania i okłamywania wszystkich.

TVP pokaże nowy rosyjski serial kostiumowy! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • fil (gość)

  Zobacz Już dziś film Bad Boys for Life 2020 !

  Oraz inne hity kinowe! Ponad 9000tyś filmów i seriali!

  filmvod.pl

  Zapraszam

  04.06.2020 20:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×