Anna Lewandowska kiedyś i dziś. Tak się zmieniała ukochana Roberta Lewandowskiego! Publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

Anna Lewandowska to dziś marka sama w sobie. Od przeszło 15 lat tworzy udany związek z Robertem Lewandowskim, będącym najsłynniejszym polskim piłkarzem. Dziś są rodzicami dwójki pociech, mają ogromny majątek, kilka bajecznych domów, długą listę firm i osiągnięć... Ale jak to było na początku? Zobacz, jak zmieniała się Anna Lewandowska na przestrzeni lat. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

Multimedia

Anna i Robert Lewandowscy - historia miłości

Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 roku. Wówczas jej przyszły mąż był ledwie perspektywicznym jak na polskie warunki graczem, występującym w drugoligowym Zniczu Pruszków. Rok później przeniósł się on do grającego w ekstraklasie Lecha Poznań, który jak się później okazało, otworzył mu drzwi do międzynarodowej kariery. To właśnie stamtąd trafił on później do Borussi Dortmund, aby po 4 latach zostać piłkarzem Bayernu Monachium, gdzie osiągnął szczyt swojej sportowej kariery.

Robert Lewandowski jeszcze jako piłkarz Borussi, w 2011 roku oświadczył się Annie Lewandowskiej, która bez wahania przyjęła jego zaręczyny. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu 22 czerwca 2013 r. Para wydała na świat dwie córeczki - Klarę, urodzoną w 2017 i o 3 lata młodszą Laurę.

Lewandowscy mają luksusowy dom w Monachium. Wystrój robi wrażenie!Zobacz więcej

Jak wyglądała Anna Lewandowska zanim jej mąż zyskał międzynarodową sławę?

W momencie, gdy Robert Lewandowski dopiero stawiał swoje pierwsze poważne kroki w międzynarodowej piłce, mógł liczyć na nieustanne wsparcie swojej ukochanej. Okazuje się, że Anna Lewandowska świetnie odnalazła się w u boku jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i bynajmniej myślała o tym, aby żyć w cieniu swojego słynnego męża. Poza tym, że jest żoną jednej z największych gwiazd światowej piłki, Lewandowska jest również trenerką personalną, bizneswoman, działaczką sportową i influencerką, a jej konto na Instagramie jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju i liczy ponad 4 miliony obserwujących.

Czy sława i bogactwo bardzo ją zmieniły? Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak kiedyś wyglądała Anna Lewandowska.

Zobacz galerię

Ich dzieci nie muszą martwić się o przyszłość!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • kacha (gość)

    Moim zdaniem cały czas dobrze wygląda :) Nie widać po niej że ma tyle lat co ma. Teraz chyba urodziny obchodziła bo gdzieś mi artykuły migały. Ja w weekend mam swoje, już sobie nawet sama sprawiłam prezent i roombę kupiłam. Będę miała odpoczynek od porządków. :)

    13.09.2022 16:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×