Anna Lewandowska ma pomysł na nowy biznes! Jaki? Fani spekulują, że znowu nieźle zarobi!

Anna Lewandowska ma głowę do biznesu! Żona Żona Roberta Lewandowskiego poinformowała w mediach społecznościowych, że przymierza się do otwarcia kolejnego biznesu. Co to będzie? Fani już spekulują i snują swoje podejrzenia na forach internetowych.

Multimedia

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego ma też głowę do biznesu! Prowadzi bloga "Healthy Plan by Ann" oraz portal dla mam, wydaje kolejne książki, a na swoim koncie ma też aplikację i kilka płyt DVD z ćwiczeniami. Anna Lewandowska zarabia też na obozach treningowych, centrum treningowo-dietetycznym czy własnej marce spożywczej. Na tym jednak nie koniec!

Anna Lewandowska pokazuje nową umiejętność córki, a Robert Lewandowski... twarz Klary!Zobacz więcej

Żona Żona Roberta Lewandowskiego poinformowała niedawno w mediach społecznościowych, że przymierza się do otwarcia kolejnego biznesu. Co to będzie? Na Instagramie pojawiło się już nowe konto trenerki pod tajemniczą nazwą "Anna Lewandowska new project". Fani trenerki spekulują już na forach internetowych, że chodzi tym razem o firmę kosmetyczną. Niektórzy twierdzą też, że Lewandowska wypuści wkrótce własne perfumy.

Coś czuję, że będzie to linia kosmetyków A. Lewandowskiej.

Już czuje ten nowy zapach ! Perfumy

Anna Lewandowska nie odniosła się na razie do fanowskich spekulacji. Pastelowa oprawa graficzna jej nowego konta sugeruje, że będzie to jednak coś bardzo kobiecego. Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne informacje.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • IQ200 (gość)

    A może podpaski? To "p" i ta falka w logo?

    20.07.2019 10:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×