Anna Lewandowska odpowiada na komentarze: "Smutno na serduchu..."

Porażka Polaków na mundialu stała się przedmiotem nie tylko licznych debat, ale i złośliwości. Anna Lewandowska postanowiła w mediach społecznościowych okazać wsparcie mężowi i jego kolegom z drużyny.

Multimedia

Anna Lewandowska podobnie jak pozostałe partnerki piłkarzy z naszej reprezentacji musiała zmierzyć się ostatnio z falą hejtu. Z początku zablokowała możliwość komentowania jej postów w mediach społecznościowych, teraz jednak zdecydowała się skomentować porażkę Polaków na mundialu.

Anna Lewandowska ucieka przed hejterami! Zablokowała komentarze na InstagramieZobacz więcej

Robert Lewandowski, Adam Nawałka oraz inne osoby odpowiedzialne za klęskę Biało-Czerwonych na mistrzostwach w Rosji muszą poradzić sobie z negatywnymi komentarzami kibiców. Teraz głos zabrała żona kapitana reprezentacji:

„Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnieść”. Smutno na serduchu. Ale zawsze wspieram, jak każda żona. Na dobre i na złe. Kocham, doceniam, szanuję, wspieram, dziękuję - napisała Anna Lewandowska w poście skierowanym do swojego męża.

Przypomina nam to sytuację sprzed tygodnia, kiedy po nieudanym spotkaniu z Senegalem Robert Lewandowski usłyszał od ukochanej: Będzie dobrze. Los chciał inaczej, ale jak widać, powszechna krytyka nie nadwyrężyła uczucia łączącego gwiazdorską parę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×