Anna Lewandowska otoczona przez tłum fanów pod „Dzień Dobry TVN”! Ledwo wsiadła do samochodu

Anna Lewandowska zakończyła styczniowe wyzwanie „Healthy & Active” i spotkała się z jego uczestnikami w „Dzień Dobry TVN”. Żona Roberta Lewandowskiego została powitana przez tłumy fanów. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Multimedia

Finał wyzwania Anny Lewandowskiej

3 stycznia br. Anna Lewandowska, we współpracy z „Dzień Dobry TVN”, rozpoczęła swoje wyzwanie noworoczne „Healthy & Active”.

Stworzyłam noworoczne wyzwanie pod wpływem obserwacji i rozmów z osobami, które trenowały ze mną lub przyjeżdżały do mnie na obozy. W Nowy Rok często wchodzimy z głową pełną postanowień - zaczniemy się ruszać, będziemy zdrowiej jeść i więcej spać. Styczeń zaczyna mijać, a nasz zapał gaśnie. Lista wymówek jest długa - praca, dzieci, inne obowiązki, zbyt krótki dzień lub brak wsparcia i zrozumienia ze strony bliskich. Poza motywacją do aktywności fizycznej i planem treningowym, w przygotowanym wyzwaniu będziemy również kłaść duży nacisk na to, aby wytrwać w noworocznej zmianie i utrzymać zdrowe nawyki. Aktywność fizyczna to inwestycja, która zawsze wyjdzie nam na zdrowie - tłumaczyła Anna Lewandowska.

„Health & Active”, czyli „Zdrowi i Aktywni” to tegoroczna nazwa jednego z największych wyzwań, które od kilku lat zajmują stałe miejsce w styczniowym kalendarzu Anny Lewandowskiej. Żona Roberta Lewandowskiego w ciągu całego miesiąca prowadziła treningi na antenie „Dzień Dobry TVN”. Styczniowe wyzwanie można było śledzić również na instagramowym koncie sportsmenki.

Anna i Robert Lewandowscy mają przepiękną posiadłość w Katalonii. Szklana willa kosztowała majątek!Zobacz więcej

Tłumy przed „Dzień Dobry TVN”. Wszystko przez Annę Lewandowską

Wyzwanie dobiegło końca w niedzielę, 29 stycznia. Anna Lewandowska spotkała się z uczestnikami, a przed studiem „Dzień Dobry TVN” czekał na nią tłum fanów. Trenerka rozdawała autografy i ochoczo pozowała do zdjęć. Lewa z trudem wsiadła do swojego samochodu.

Zobacz zdjęcia w galerii

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Moi (gość)

  Robert jest spoko gosc- nadal skromny i z pasja- Anka odwaliła jej kasa, wyglada po tych botoxach jak tania nowobogacka. A byla ładna kobieta.

  02.02.2023 13:41
 • Jasio (gość)

  tvn,tvp,polsat- szambo

  01.02.2023 11:59
 • Zawiedziona (gość)

  Żeby podlizać się TVN owi zrobiła najgorszą rzecz 🤮 opluwają katolików, piłują czyli po nitrasowemu opilowuja, plują na Jana Pawła II i kościół... A ona to popiera... Owsiaka starego komucha😠😠😠😠👎

  30.01.2023 19:04
 • Magdolino (gość)

  Ludu ciemny skończcie już z tą Lewandowska i jej rodzinka są naprawdę inne problemy które warte są pochylenia.nad nimi głowy chociażby te biedne dziecieta z domów dziecka ,niechciane cierpiące w swoich rodzinach głód i znecanie się tego nie widzicie tylko jakaś tam Lewandowska imponuje wam bogactwem i jaki styl życia prowadzi.wstyd tam gdzie jesteście potrzebne to was niema.

  30.01.2023 03:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×