Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuch. Który to już miesiąc? Druga ciąża jest dla niej inna!

Anna i Robert Lewandowscy w 2020 roku zostaną po raz drugi rodzicami. Trenerka opublikowała niedawno kolejne zdjęcie w mediach społecznościowym, na którym dumnie prezentuje ciążowe krągłości. Który to już miesiąc?

Multimedia

Anna Lewandowska w 6. miesiącu ciąży

Anna Lewandowska pokazała brzuszek w szóstym miesiącu ciąży. Trenerka i jej mąż Robert Lewandowski w pierwszym kwartale 2020 roku powitają na świecie drugie dziecko. Na razie nie wiadomo czy mała Klara doczeka się braciszka czy siostrzyczki.

Anna Lewandowska w trakcie drugiej ciąży chętniej prezentuje w mediach społecznościowym ciążowe krągłości. Brzuch trenerki jest już całkiem spory!

Druga ciąża jest inna. Mięśnie brzucha są już bardziej rozciągnięte, więc i brzuszek może zrobić się coraz bardziej okazały - wyjaśniła trenerka.

Anna Lewandowska w ciąży zachwyca się naturą na noworocznych wakacjach z rodzinąZobacz więcej

W dalszej części wpisu Anna Lewandowska przyznała, że nie myśli teraz o powrocie do formy. Zachęca do zdrowego podejścia w kwestii ćwiczeń.

Czy wrócę do formy? Być może (a może jakiś wspólny challenge☺🙈😉?), ale w takim momencie myślenie o formie nie jest dla mnie priorytetem. Chcę być zdrowa więc jestem aktywna, bo wiem, jak ważne jest to dla przebiegu ciąży i późniejszego zdrowia maleństwa. Thats it🤷‍♀ Będę powtarzać do skutku, aby słuchać swojego organizmu. Czujesz, że powinnaś odpuścić - zrób to. Nie porównuj przebiegu swojej ciąży do innych kobiet. To naprawdę nie ma sensu. Każda ciąża jest inna. Najważniejsze to dbać o siebie najlepiej, jak się da, przede wszystkim o maluszka. - dodała Anna Lewandowska.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×