Anna Lewandowska ucieka przed hejterami! Zablokowała komentarze na Instagramie

Mecz Polska - Kolumbia zakończył się dla nas całkowitą porażką. Niestety, niezadowoleni kibice ostro wypowiadają się nie tylko na temat trenera czy piłkarzy, ale także ich bliskich!

Multimedia

Robert Lewandowski i pozostali reprezentanci Polski na Mistrzostwach Świata muszą pogodzić się z przegraną i wytrzymać falę krytycznych, często złośliwych komentarzy. Niestety, kibice wylewają swoją gorycz także na ukochane piłkarzy.

Karolina Emus pozowała podczas meczu Polska - Kolumbia. Zostanie Miss Mundialu 2018? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Anna Lewandowska musiała zablokować w niedzielę możliwość komentowania swoich zdjęć na Instagramie. Od razu po meczu (a nawet w trakcie gry) wściekli kibice zaczęli zamieszczać w mediach społecznościowych niepochlebne opinie na temat jej i jej męża. Teraz żona Roberta Lewandowskiego zebrała się na odwagę i przywróciła opcję komentowania. Natychmiast zaczęły napływać kolejne hejty.

Co takiego można znaleźć w komentarzach pod postami Anny Lewandowskiej? Nie brakuje zarówno "życzliwych porad" dla niej i jej męża, jak i czystych złośliwości. Drużyna polska to takie przedszkolaki kopiące sobie piłkę, a nie piłkarze, którzy powinni być na mundialu, Pani Aniu proponuję podnieść cenę ziemniaczki byann o 300 %, bo mężowi może się dochód skrócić - piszą internauci.

Czy obrażanie żon piłkarzy ma jakikolwiek sens? Oczywiście nie. Na szczęście wśród komentujących znajdują się i tacy, którzy nawołują do konstruktywnej krytyki i dyskusji w miejscach do tego przeznaczonych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • SUPREMO (gość)

    Jest to rzecz skandaliczna obrażanie żon piłkarzy w tym przypaku Anny Lewandowskiej która ma większe sukcesy sportowe niż mąż. Można krytykować tych śmiesznych piłkarzy ale nie ich rodziny bo Anna nie jest winna tem ze jej mąz nie umie grać w piłke.

    18.09.2018 18:35
  • Jacek (gość)

    No cóż pani Lewandowska, życie to nie bajka i nie składa sie tylko z sukcesów ale i z porażek. Porażki nie omijają również celebrytów - chociaż tyle sprawiedliwości na tym świecie..... Nie ma lekko.....

    27.06.2018 23:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×