Anna Lewandowska w kampanii reklamowej Nike

Anna Lewandowska, żona piłkarza Roberta Lewandowskiego, która prowadzi blog healthyplanbyann.pl, zostanie twarzą marki Nike.

Multimedia

Gdy bloga na temat żywienia i ćwiczeń zaczęła prowadzić Anna Lewandowska, wiele osób zastanawiało się, czy mistrzyni karate zagrozi pozycji Ewy Chodakowskiej. Na razie "trenerka wszystkich Polek" nadal jest wyrocznią w sprawach odchudzania, jednak popularność żony Roberta Lewandowskiego rośnie. Świadczy o tym fakt zaangażowania mistrzyni karate do nowej kampanii reklamowej marki Nike.

CZYTAJ TAKŻE: EWA CHODAKOWSKA ŻYCZY SUKCESÓW ANNIE LEWANDOWSKIEJ ANNA LEWANDOWSKA MISTRZYNIĄ ŚWIATA W KARATE

- Wybór wydawał się dość oczywisty od początku. Anna jest teraz na fali popularności swojego bloga, którego chwalą nie tylko dziesiątki tysięcy kobiet z całej Polski, ale również specjaliści i profesjonalni trenerzy. Lewandowska jest synonimem zdrowego stylu życia i wschodzącą ikoną mody, w dodatku z dużymi sukcesami sportowymi na koncie. Jest autentyczna, a to dla takiej marki jak Nike jest niezwykle ważne - zdradziła w rozmowie z Afterparty.pl osoba pracująca przy kampanii Nike z udziałem Lewandowskiej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×