Anna Lewandowska: Wzbudzam podziw i zazdrość

Anna Lewandowska - mistrzyni karate i trenerka fitness, która prowadzi bloga o zdrowym żywieniu i ćwiczeniach, niedawno została twarzą Rexony. Sukces sportsmanki nie wszystkim się podoba.

Multimedia

Niedawno Anna Lewandowska przyznała, że choć z mężem zarabiają dużo, pieniądze nie są w ich życiu najważniejsze i nie przywiązują do nich szczególnej wagi. Co więcej, mistrzyni karate cały czas podejmuje nowe wyzwania i bierze udział w kolejnych projektach. Taka aktywność nie we wszystkich wzbudza szacunek.

- Wzbudzam podziw i zazdrość. To w naszym kraju jest, niestety, typowe. Wydaje mi się, że w Polsce zamiast zazdrościć, powinniśmy się cieszyć, że komuś się udało. Tak jest za granicą - żaliła się na łamach nowego "Show".

CZYTAJ TAKŻE: JAKI STOSUNEK DO PIENIĘDZY MAJĄ ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY? ANNA LEWANDOWSKA: NIKT MI NIE BĘDZIE ZARZUCAŁ, ŻE JESTEM DRUGĄ EWĄ CHODAKOWSKĄ!

Anna Lewandowska jednak stara się tym nie przejmować i cały czas podejmuje nowe wyzwania.

- Cieszy mnie fakt, że oprócz karate zajmuję się innymi dziedzinami. Udało mi się sporo rzeczy połączyć. Jestem sportowcem, trenerem personalnym, specjalistą do spraw żywienia. Cały czas staram się samodoskonalić. Kształcę się i nie spoczywam na laurach. Ciągle jest coś nowego do zrobienia i osiągnięcia. Piszę książkę, która ukaże się jesienią. Nie mam doświadczenia w pisaniu, dlatego pochłania to sporo czasu - zdradziła.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA LEWANDOWSKA W KAMPANII REKLAMOWEJ NIKE ANNA LEWANDOWSKA OPOWIADA O SWOICH TRENINGACH [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • irma (gość)

    piekna urocza i sexy

    07.05.2014 07:38
  • gaa

    Ciekawe, czy oddali by te pieniądze do których nie są przywiązani.

    07.05.2014 00:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×