anna maria sieklucka

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14". Widzowie nie zgadzają się z werdyktem! Wygrała Anna Maria Sieklucka, choć ich zdaniem lepszy był Michał Meyer!

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już od czternastu edycji jest emitowany w telewizji i wciąż wzbudza duże zainteresowanie. Nic dziwnego, że wyniki rywalizacji w poszczególnych odcinkach spotykają się z wieloma komentarzami ze strony widzów. Tak było i przy okazji ostatniego odcinka, w którym tryumfowała Anna Maria Sieklucka, jednak wielu widzów stwierdziło, że na zwycięstwo bardziej zasługiwał Michał Meyer.

27.03.2021Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo 14" odcinek 1. Nowa edycja programu wystartowała! Triumfował Paweł Góral jako fenomenalna Violetta Villas!

Co to były za emocje! Za nami pierwszy odcinek najnowszej edycji show uwielbianego przez widzów Polsatu. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do wielkich zaskoczeń i nieprawdopodobnych metamorfoz. Jednak to, co zaprezentowała grupa utalentowanych artystów XIV edycji, przeszła najśmielsze oczekiwania. Aktor Paweł Góral powalił na kolana doskonałą kreacją i wykonaniem piosenki divy polskiej sceny muzycznej – Violetty Vilas, i to jemu przypadło w udziale zwycięstwo w odcinku.

05.03.2021Twoja twarz brzmi znajomo

Wiosenna ramówka Polsat 2021. Nowe seriale i sprawdzone formaty. Co telewizja Polsat zaproponuje swoim widzom wiosną? Sprawdźcie!

Wiosenna ramówka telewizji Polsat 2021 zaprezentowana! Podczas niedzielnego wieczoru z gwiazdami stacja zaprezentowała szczegóły swojej oferty programowej na najbliższe miesiące. Jaka będzie tegoroczna wiosna z Polsatem? Sprawdźcie szczegóły wiosennej ramówki Polsatu - nowe seriale i sprawdzone formaty wiosną 2021 w Polsacie!

21.02.2021Wiosenna ramówka 2021

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14" uczestnicy. Polsat ujawnia nazwiska gwiazd kolejnej edycji! Kto wystąpi w programie?

Już wkrótce startują zdjęcia do 14. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po raz kolejny zobaczymy zdumiewające przemiany ośmiu Gwiazd. Bohaterowie programu zawalczą o Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny. Czyje zmagania będziemy śledzić z zapartym tchem w nadchodzącej edycji? Poznaj uczestników 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

20.11.2020Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×