Anna Mucha czuje się winna!

Podczas ostatnio wyemitowanego odcinka show "You can dance" odpadli tancerze, którzy z pewnością byli nieprzeciętni: Leal i Kuba. Jak młodzi ludzie znieśli tę porazkę?

Multimedia

  • Mam żal do siebie- wyjaśnia Leal, najmłodsza uczestniczka programu- To, co wychodziło na próbach, nawet tej generalnej, nie wyszło wczoraj. Myślę, że nawaliliśmy, bo poniosły nas nerwy i emocje.

Kuba stara się patrzeć na tę sytuację z humorem: - Ćwiczylismy z Iloną ten upadek przez tydzień, na każdej próbie. I udało się! Wyszło idealnie- śmieje się młody tancerz- A tak poważnie, to chcę teraz wrócić na uczelnię, studiuję wychowanie fizyczne na AWF w Warszawie. Mam jednak nadzieję, że po tym programie coś się zmieni w moim życiu i nie przestanę tańczyć.

Podobnej myśli jest Leal: -Jestem zaszczycona, że mogłam zajść tak daleko w tym programie. Teraz muszę wrócić do szkoły, ale jeszcze pokażę wszystkim na co mnie stać!

Za odejście tancerzy z programu obwinia się jurorka, Anna Mucha. Dlaczego? - Zarówno Kuba jak i Leal potrzebowali pomocy, a ja nie dałam wyraźnego sygnału wsparcia- tłumaczy się aktorka- Bardzo za to przepraszam, chociaż z drugiej strony takie pochwały mogły być "pocałunkiem śmierci" i przynieść odwrotny od zamierzonego efekt. Jedno jest pewne: Kuba wykazał się w fantastycznych duetach. Wczoraj też świetnie podniósł się po swoim upadku. Natomiast Leal jest stworzona do tańca. Zresztą, oboje nadrabiają czymś więcej niż tylko umiejętnościami, a mianowicie osobowością. Chciałabym, żeby oboje wykorzystali wszystkie szanse, jakie da im los!- powiedziała Anna Mucha

Czytaj także: Pechowy odcinek dla Kuby i Leal! Żarty się skończyły! Kto odpadł tym razem!? Kasia Mieczkowska: Za wcześnie odpadłam z programu

Komentarze

Skomentuj
  • zibi (gość)

    dziewczyna ogania się od muchy:))

    14.05.2010 19:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×