Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kinga Rusin i Anna Lewandowska kuszą opalonymi ciałami na egzotycznych wakacjach [ZDJĘCIA]

Gwiazdy wybrały się na wakacje! Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kinga Rusin i Anna Lewandowska chętnie dzielą się z fanami swoim egzotycznym szczęściem. Zobaczcie, jak prezentują się w skąpych strojach na plaży!

Multimedia

Okres świąteczo-noworoczny to ulubiony czas w roku dla osób znanych z telewizji i pierwszych stron gazet. Mogą oni zrobić sobie wtedy wakacje i pojechać w egzotyczne miejsca, aby odpocząć i zapomnieć o zimie panującej w Polsce. W tym roku tak zrobiły m.in. Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kinga Rusin i Anna Lewandowska.

Anna Mucha znowu prowokuje! Co pokazała tym razem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Anna Mucha wypoczywa w tropikach już od świąt, a Małgorzata Rozenek-Majdan wyruszyła do Tajlandii tuż po nich. Towarzyszą jej oczywiście mąż Radosław oraz synowie - Staś i Tadek. Kinga Rusin zaprezentowała swój sylwestrowo-noworoczny taniec na egzotycznej plaży, a Anna Lewandowska bawiła się w sylwestrową noc w Dubaju z mężem Robertem oraz przyjaciółmi - Mariną i Wojciechem Szczęsnymi oraz Anną i Sławomirem Peszko.

Zobaczcie, jak gwiazdy prezentują się na zdjęciach ze swoich tropikalnych wakacji!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×