Anna Mucha pozostanie w "M jak miłość"

Pojawiły się sugestie, że postać grana przez aktorkę zniknie z serialu. To nieprawda.

Multimedia

Wiadomo już, jak scenarzyści i producenci serialu "M jak miłość" poradzili sobie z koniecznością dostosowanie fabuły do faktu, że grająca Madzię Marszałek Anna Mucha spodziewa się dziecka. Bohaterka zniknie na jakiś czas z serialu, a będzie to spowodowane poważnymi problemami z sercem. Stan Madzi pogorszy się na tyle, że być może konieczny będzie przeszczep! Wiadomo jednak, że bohaterka pokona chorobę, bo produkcja nie zamierza rozstawać się z Anną Muchą.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" - MADZIA MA CHORE SERCE! BEDZIE KONIECZNY PRZESZCZEP?! "M JAK MIŁOŚĆ" - ANNA MUCHA I KASIA CICHOPEK W CIĄŻY. CO Z KINGĄ ZDUŃSKĄ I MADZIĄ MARSZAŁEK?

- Nie powstał i nie był rozważany pomysł uśmiercenia w "M jak miłość" Magdy Marszałek. Anna Mucha jest związana z naszym serialem od wielu lat i nadal pozostanie w obsadzie. Scenarzyści bez problemu poradzili sobie z faktem, że aktorka jest w ciąży. Odcinki nagrywamy z dużym wyprzedzeniem i widzów czeka wiele emocji związanych z chorobą bohaterki i dalszymi jej perypetiami - przytoczył słowa Karoliny Baranowskiej z działu PR serialu Onet.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×