Anna Mucha ratuje świat przed kosmitami w "Potwory kontra obcy"

Niebieska galaretka, przerośnięty robal, prehistoryczna ryba i olbrzymka to bohaterowie dobrze znanej animacji "Potwory kontra obcy", która swoją premierę na dużym ekranie miała w 2009 roku.

Multimedia

Postaci te tak przypadły widzom do gustu, że producenci zdecydowali się pokazać ich przygody w odcinkach, a Anna Mucha zgodziła się użyczyć swego głosu jednej z nich. Losy potworów będzie można śledzić już od 11 listopada na kanale Nickelodeon!

Animacja oparta na kinowym hicie o tym samym tytule, opowiada o przygodach paczki potworów, polujących na złych kosmitów, którzy chcą opanować Ziemię. Profesor Karaluch to przerośnięty robal i jednocześnie szalony naukowiec. Razem z nim ataki obcych odpierają niebieski stwór-galareta bez mózgu o imieniu B.O.B. i prehistoryczna małpo-ryba - nie bez powodu nazywana Brakującym Ogniwem. Ekipie przewodzi Gigantika - dziewczyna ze zdolnością do powiększania się do monstrualnych rozmiarów. W tę niezwykłą postać wcieli się znana i lubiana Anna Mucha. Aktorka niejednokrotnie podkładała głos bohaterom z innych bajek. Można ją było usłyszeć w "Robaczkach Disco" czy "Romanie Barbarzyńcy".

Pełne akcji przygody niezwykłych bohaterów już od listopada w Nickelodeon.

Premiera: 11 listopada, poniedziałek, godz. 18:30 Emisja: poniedziałek - piątek, godz. 18:30

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×