anna polony

"Drogi wolności" [RECENZJA]. Nowy serial historyczny TVP - lepszy niż "Korona królów" lub "Wojenne dziewczyny"?

„Drogi wolności” to nowa historyczna propozycja Telewizji Polskiej. Serial zapowiadano od dawna, a Jacek Kurski chwalił się, że budżet jednego odcinka przekracza milion złotych. Mają rozmach – jakby to powiedział Stefan „Siara” Siarzewski. „Drogi wolności” na antenie TVP 1 można oglądać już jesienią. Widać miliony włożone w produkcję?

17.07.2018Recenzje

"Po prostu przyjaźń". Pełnometrażowy odcinek tvnowskiego serialu [RECENZJA]

Za reżyserię nowej polskiej komedii „Po prostu przyjaźń” odpowiada Filip Zylber i właściwie to już wszystko mówi o tej produkcji, gdyż urodzony w 1960 roku twórca od lat specjalizuje się w doglądaniu prac na planach seriali, głównie tych realizowanych pod egidą stacji TVN. Teraz także wyłącznie zrealizował zamówienie producentów i reklamodawców, bo „Po prostu przyjaźń” to nic więcej niż pełnometrażowy odcinek obojętnie jakiego serialu TVN (bo i tak prawie wszystkie wyglądają tak samo), przepełniony od początku do końca natrętnym lokowaniem produktu.

05.01.2017Recenzje

"Po prostu przyjaźń". Pierwsze pokazy przedpremierowe już w Święta! [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Po prostu przyjaźń”, najnowszą komedię autorów scenariusza „Listów do M.”, będzie można zobaczyć na pierwszych pokazach przedpremierowych już za tydzień – 26 grudnia. Tymczasem obsada filmu – Magdalena Różczka, Bartłomiej Topa, Piotr Stramowski, Maciej Zakościelny, Krzysztof Stelmaszyk, Anna Polony, Piotr Fronczewski i Tymon Tymański – mówi, czym jest dla nich przyjaźń. Film trafi do regularnej dystrybucji kinowej już 6 stycznia.

19.12.2016Po prostu przyjaźń

"Po prostu przyjaźń". Magdalena Różczka i Maciej Zakościelny zapraszają do kin na nową polską komedię! [WIDEO]

„Odkrywa najtajniejsze sekretne miejsca” – mówi o przyjaźni Bartłomiej Topa. Dlatego wspólnie z Agnieszką Więdłochą, Magdaleną Różczką, Sonią Bohosiewicz, Maciejem Zakościelnym, Piotrem Stramowskim, Marcinem Perchuciem i Kamilem Kulą wystąpił w komedii „Po prostu przyjaźń”. Premiera filmu już 6 stycznia 2017 roku, jednak jeszcze przed końcem roku odbędą się pokazy przedpremierowe. Szczegóły wkrótce, ale gwiazdy filmu już teraz zapraszają do kin.

22.11.2016Po prostu przyjaźń

"Po prostu przyjaźń". Agnieszka Więdłocha opowiada o nowym filmie ze swoim udziałem [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Po prostu przyjaźń” to komedia pełna emocji z gwiazdorską obsadą. W produkcji udział wzięli m.in.: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Bartłomiej Topa, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć, Kamil Kula. Podczas spotkania wokół filmu aktorzy opowiadali o swoich postaciach, przyjaźni i pracy na planie. Premiera zaplanowana jest na 6 stycznia 2017 roku.

17.10.2016Po prostu przyjaźń

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×