Anna Popek gotuje w "Pytaniu na śniadanie"

Popularna prezenterka, Anna Popek, od najbliższej soboty wraz ze swoją siostrą, Magdą Krupą, poprowadzi kulinarny cykl w porannym magazynie TVP2, "Pytanie na śniadanie".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ANNA POPEK ODRZUCIŁA OŚWIADCZYNY DUBAJCZYKA JOLANTA KWAŚNIEWSKA W "PYTANIU NA ŚNIADANIE"

Już od najbliższej soboty, co tydzień siostry Anna Popek i Magda Krupa będą wspólnie gotować dla widzów telewizyjnej Dwójki. Siostry skupią się na potrawach kuchni regionalnej.

  • Na pierwszy ogień pójdzie nasza rodzinna kuchnia śląska. Zaprezentujemy przepis na rolady  wołowe. Przygotujemy też pyszny sernik z akcentem sezonowym, czyli z dynią - zdradza Anna Popek.

Siostry będą przyrządzać przede wszystkim dania szybkie w przygotowaniu i zdrowe, najczęściej na bazie kaszy. Nie zabraknie też warzyw sezonowych, ryb i polskiego mięsa.

  • W naszych przepisach uwzględniamy polskie tradycje. Wyrażamy przy tym pogląd, że wspólne gotowanie jest przyjemnością i zacieśnia rodzinne więzy. Ponadto zdrowe, własnoręcznie przyrządzone potrawy utrzymują nas w dobrej formie i dodają energii.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA POPEK NOSIŁA OKULARY DLA POWAGI TOMASZ WOLNY ZASTĄPI ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO W "PYTANIU NA ŚNIADANIE"

Anny Popek nie trzeba specjalnie przedstawiać telewidzom. Magda Krupa, siostra popularnej prezenterki, na co dzień pracuje jako stewardesa w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Mieszka pod Warszawą i - jak podkreśla jej siostra - jest niezwykle zaangażowaną mamą Weroniki i Jasia. Poza tym wspaniale gotuje oraz piecze. Magda Krupa jest także pasjonatką fotografii. To jej zdjęcia ilustrują książkę "Siostry gotują" pod redakcją obu pań. Talent fotograficzny Magda odziedziczyła po swojej mamie, zajmującej się fotografią zawodowo.

Anna Popek podkreśla, że wspólne gotowanie to w jej rodzinie tradycja. - A przy tym przyjemność. Najczęściej spotykamy się w kuchni we trzy - ja, Magda i nasza mama. Prym wiedzie Magda, choć jest najmłodsza. Ostatnio dołączają do nas także nasze podrastające córki.

Swoją inwencją kulinarną siostry będą się dzielić z widzami "Pytania na śniadanie" w kolejne soboty. Pierwszy odcinek cyklu już w 26 października.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×