Anna Popek ma przepiękną córkę. Oliwia urodę odziedziczyła po mamie. Zobaczcie, jak wygląda najstarsza pociecha prezenterki

Anna Popek jest mamą dwóch córek. Oliwia i Małgorzata wyrosły na piękne kobiety, ale to ta pierwsza jest lepiej znana mediom. Oliwia Popek chętnie towarzyszy mamie na imprezach branżowych. Wiedzieliście, że studiowała w Holandii? Zobaczcie, jak wygląda Oliwia Popek.

Multimedia

Anna Popek to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych prezenterek Telewizji Publicznej. Prywatnie dziennikarka jest mamą dwóch córek - Oliwii (ur. 1996 r.) i Małgorzaty (ur. 1998 r.), które są owocami jej związku z Andrzejem Popkiem. Pociechy prezenterki są już dorosłe. Oliwia ukończyła ekologię w Holandii. -Gosia jest na ekonomii i historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Sama chciałam to studiować, gdy byłam młoda. Ale nie odważyłam się - opowiadała w 2020 roku "Rewii" Anna Popek.

Właśnie wróciła do Polski moja świeżo upieczona pani magister. Jeszcze nie zdążyłyśmy „oblać” tego dobrze zdanego egzaminu, więc przed nami miłe chwile. Moja mama przekazała mi dobre, kresowe geny, mam nadzieję, że moje córki także mają ich spory pakiet. Bo kresowa dusza to uśmiech mimo wszystko, szukanie dobra i nadziei oraz radość życia - pisała na Instagramie Anna Popek.

Anna Popek z córką na premierze. Oliwia urodę odziedziczyła po mamie

Najstarsza córka Anny Popek od czasu do czasu towarzyszy jej podczas kulturalnych wydarzeń. Panie pojawiły się razem m.in. na premierze filmu "Śmierć Zygielbojma" w 2021 roku. To opowieść o tragicznych losach żydowskiego działacza politycznego, który 12 maja 1943 roku popełnił w Londynie samobójstwo. Jego czyn miał być protestem przeciwko bezczynności świata wobec tragedii Holocaustu.

Jak wyglądają rodzice polskich gwiazd? Którzy celebryci pokazują swoje rodziny? Zobacz galerię!Zobacz więcej

Zobaczcie, jak wygląda pociecha Anny Popek. Internauci uważają, że 26-latka jest bardzo podobna do mamy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bi (gość)

    Bez przesady. To jeszcze dziecko. Poza tym mama to jest dopiero laska. 👌

    12.07.2022 21:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×