Anna Popek zachęca panie by dbały o siebie

"Jesteś piękna - uwierz w to!" - przekonuje prezenterka.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ANNA POPEK I MAŁGORZATA OSTROWSKA W "KOCHAM CIĘ, POLSKO!" [DUŻO ZDJĘĆ] "FAKT": ANNA POPEK PORADZI SOBIE BEZ PRACY W TVP

Anna Popek zdecydowała się wziąć udział w akcji "Sekrety życia". Ma nadzieję, że dzięki niej kobiety będą bardziej dbały o swoje zdrowie.

  • Kobiety, które mają problemy zdrowotne, jeszcze mniej lubią siebie, mniej w siebie wierzą. Martwią się, że coś zaniedbały, nie chcą się przyznać do tego, że po raz kolejny nie udowodniły, że są perfekcyjne, że o wszystkim pamiętają. Poza tym wiele kobiet działa tak, że najpierw zadba o wszystkich dookoła, a dopiero na końcu o siebie - przytacza słowa Popek "Super Express".

CZYTAJ TAKŻE: ANNA POPEK KRYTYKUJE SONIĘ BOHOSIEWICZ ANNA POPEK PRZECIWNA BOTOKSOWI

Dziennikarka postanowiła pomóc kobietom, by zrozumiały że to one same muszą wydobyć swoje zalety i pokazać je innym.

  • Trzeba sobie samej powtarzać, że jesteś ważna, jesteś piękna, jesteś mądra. Trzeba to z siebie wydobyć. Regularne badania to też traktowanie siebie z szacunkiem i miłością. Jak same sobie tego nie damy, to świat nam tego nie da - zapewnia Anna Popek.

Komentarze

Skomentuj
  • Janusz (gość)

    Ona by lepiej o siebie zadbała. Takich durnych pytań jakie zadaje p. Popek w "Kawa czy Herbata" to już dawno nie słyszałem...

    18.10.2012 09:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×