Anna Próchniak o swojej roli w "Bodo": Nora Ney była bliska Bodo do końca [WIDEO+ZDJĘCIA]

W serialu "Bodo" możemy oglądać Annę Próchniak, która wciela się w jedną z kobiet głównego bohatera. Kim jest Nora Ney i jak w tej roli odnalazła się aktorka?

Multimedia

Anna Próchniak w serialu "Bodo" to Sonia Nejman, która znana była pod pseudonimem Nora Ney. To autentyczna postać - popularna polska aktorka o nieco egzotycznej urodzie.

CZYTAJ TAKŻE:

DLACZEGO TOMASZ SCHUCHARDT WCIĄŻ JEST ANONIMOWY MIMO ROLI W "BODO"? [WIDEO]
'BODO". ADOLF DYMSZA PRZYĆMI GWIAZDĘ BODO? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Życiorysy Bodo i Nory mają wiele punktów wspólnych – Nora, podobnie jak Bodo, uciekła z domu i postawiła wszystko na jedną kartę, by zostać aktorką. Poznali się na planie filmowym. Ich romans – choć krótki – był tematem wielu prasowych artykułów. Nora przegrała z dominującą w życiu Bodo matką. Ich rozstanie znalazło odzwierciedlenie w napisanym, zagranym i wyprodukowanym przez Bodo filmie "Głos pustyni". Choć Nora w mediach kreowała siebie na naiwną dziewczynę z prowincji, w rzeczywistości doskonale orientowała się w zasadach rządzących światem filmu. Dla kariery i dobrych ról była w stanie poświęcić w zasadzie wszystko. Po zakończeniu relacji z Bodo wyszła za mąż za wybitnego operatora filmowego, Seweryna Steinwurzla, jednak ten związek też nie trwał długo.

- Nora i Bodo rozstali się w przyjaźni i byli sobie bardzo bliscy do końca - wskazuje Anna Próchniak, która przyznaje też, że ta rola to zupełnie nowe doświadczenie w jej karierze.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×