anna próchniak

"Oleg". Polska premiera kontrowersyjnego filmu z Dawidem Ogrodnikiem. Film jest antypolski?

"Oleg" to film, o którym dziwnie cicho jest w polskich mediach. Chociaż produkcja swoją premierę miała na festiwalu w Cannes, a w obsadzie znaleźli się Dawid Ogrodnik i Anna Próchniak, to polskie portale milczały o filmie. Czemu? Dawid Ogrodnik jakiś czas temu powiedział wprost - ponieważ film uznawany jest za antypolski. Czy tak jest rzeczywiście? O tym będą mogli przekonać się uczestnicy festiwalu Tofifest 2019, gdzie "Oleg" ma swoją polską premierę.

23.10.2019Oleg

"Najlepszy". Wyniszczony Jakub Gierszał zachwyca w zwiastunie nowego filmu reżysera "Belfra"! [WIDEO]

„Najlepszy” – to prawdziwa historia Polaka, który zachwycił świat. Miał nie żyć, a został mistrzem świata. Reżyser kinowego hitu „Bogowie”, Łukasz Palkowski, ponownie sięga po życiorys niezwykłej osoby – człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna. Czy będzie to kinowy hit? Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu.

11.08.2017Najlepszy

"Najlepszy". Jakub Gierszał opowiada o swojej roli w filmie Łukasza Palkowskiego [ZDJĘCIA]

W „Sali samobójców” pokazał, że potrafi poruszyć widzów. Teraz Jakub Gierszał znowu ma szansę porwać tłumy. Już 17 listopada zobaczymy go w „Najlepszym”- nowym filmie reżysera „Bogów”. Ta rola była dla niego ekstremalnym wyzwaniem, bo wymagała od niego dużej metamorfozy fizycznej. Jednak, jak sam przyznaje zmiany, które w nim zaszły nie dotyczą jedynie wyglądu.

14.07.2017Najlepszy

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×