anna przybylska film

Przeczytaj także:

"Człowiek z magicznym pudełkiem". Takiej Olgi Bołądź jeszcze nie widzieliście! Niezwykłe zdjęcia aktorów z nowego filmu Bodo Koxa! [ZDJĘCIA]

Bodo Kox – twórca wielokrotnie nagradzanej „Dziewczyny z szafy”, najlepszego polskiego filmu MFF Camerimage, rozpoczyna pracę nad kolejnym projektem. Jego najnowszy film pt. „Człowiek z magicznym pudełkiem” to zaskakujący mariaż komedii i romansu w stylu „Zakochanego bez pamięci” Michela Gondry’ego oraz wczesnych filmów Woody’ego Allena, takich jak „Zelig”, „Złote czasy radia”, czy „Wspomnienia z gwiezdnego pyłu”. Absolutnie fantastyczna historia wzbogacona o wątek podróżowania w czasie. Scenariusz „Człowieka z magicznym pudełkiem” otrzymał specjalne wyróżnienie w prestiżowym konkursie ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego w Cannes.

28.10.2016Człowiek z magicznym pudełkiem

Cyfrowa Strefa Twórców. Polsat zainwestuje w film o Annie Przybylskiej i nowy film autora "Bogów"

Po zaledwie czterech miesiącach od startu Cyfrowej Strefy Twórców, programu skierowanego do twórców i producentów filmowych, Grupa Polsat wybrała cztery projekty, w które zainwestuje w najbliższych miesiącach. W efekcie współpracy inicjatorów programu z twórcami, w 2017 i 2018 roku widzowie obejrzą: biografię Anny Przybylskiej, historię inspirowaną życiem sportowca Jerzego Górskiego, zabawną animację opartą na kultowej serii komiksowej i komedię o perypetiach 30-letniej singielki.

21.09.2016Cyfrowa Strefa Twórców

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×