Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nie mieli ślubu. Dlaczego? Po latach prawda wyszła na jaw

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Piękna aktorka nazywała ukochanego mężem, ale nie zdecydowali się na wzięcie ślubu. Dlaczego żyli w nieformalnym związku? Siostra Anny Przybylskiej opowiedziała o tym w niedawnym wywiadzie.

Multimedia

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk ślub. Dlaczego nie stanęli na ślubnym kobiercu?

7 października br. odbyła się premiera głośno zapowiadanego dokumentu o Annie Przybylskiej, za który odpowiada TVP Dystrybucja Kinowa. To była jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku, Produkcja została zaprezentowana podczas 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Mama Anny Przybylskiej wspomina ostatnie chwile z córką: "Nigdy przy niej nie płakałam"Zobacz więcej

W filmie dokumentalnym "Ania" widzowie zobaczyli wiele niepublikowane dotąd materiałów z prywatnych archiwów Jarosława Bieniuka, czyli partnera Anny Przybylskiej. Rodzina zmarłej gwiazdy "Złotopolskich" przed premierą rozpoczęła promocję filmu. Bliscy Anny Przybylskiej udzielili m.in. wywiadu dla magazynu "Viva!".

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli razem prawie 13 lat. Choć formalnie nie byli małżeństwem, aktorka często w wywiadach nazywała ukochanego swoim mężem. Para doczekała się trójki dzieci.

Siostra Przybylskiej w rozmowie z "Vivą!" zdradziła, że aktorka myślała o sformalizowaniu związku.

Zawsze wiedziałam, że Jarek to ogromna miłość Ani. I czasami jak się zastanawialiśmy, dlaczego nie biorą ślubu. Ania mówiła: "Ja jednego męża już miałam, wiem, jak to smakuje, a my świetnie funkcjonujemy w wolnym związku". Mówiła też, że może kiedyś, gdy już przestanie grać, to się pobiorą. Byli naprawdę świetną parą - wyjaśniła Agnieszka Kubera.

Odsłonięto mural poświęcony Annie Przybylskiej. Jej bliscy z trudem kryli wzruszenieZobacz więcej

Jarosław Bieniuk w tym samym wywiadzie dodał:

Mamy trójkę dzieci, to jak trzy obrączki, wiąże na stałe bardziej niż cokolwiek

Zobacz galerię

Zwiastun filmu "Ania"

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Bieniuk nie chciał ślubu.

  08.10.2022 00:38
 • Olka (gość)

  Bo co to tak naprwdę zmienia między ludzmi? Jedynie kwestie prawne są bardziej przejrzyste, a jak będzie między ludzmi to zaden papier nie zmieni. Na film się rzecz jasna wybieram :)

  27.09.2022 21:37
 • SsS (gość)

  Cud miod w kraju katolickim

  25.09.2022 10:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×