Anna Przybylska: Piszą, że mam raka, zastanawiają się, kiedy umrę

Anna Przybylska udzieliła "Gali" obszernego wywiadu, w którym znów bardzo ostro ocenia postępowanie paparazzich i mediów.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ANNA PRZYBYLSKA WYPOWIADA WOJNĘ PAPARAZZI ANNA PRZYBYLSKA PO RAZ PIERWSZY O SWOJEJ CHOROBIE

Anna Przybylska zapewnia, że medialny szum wokół jej choroby był dla niej straszny.

 • Producenci programów, redaktorzy, wszyscy dzwonili do mojej menedżerki po wypowiedź, po informacje, co się ze mną dzieje. Mimowolnie, bez mojej zgody i wiedzy stałam się chwytliwym headlinem. Dobrym biznesem. I do tego argumentacja, że ja przecież powinnam udzielić wywiadu, że mam obowiązek poinformować czytelników i widzów o swoim stanie zdrowia. Bo ludzie chcą wiedzieć - powiedziała aktorka w "Gali".

CZYTAJ TAKŻE: ANNA PRZYBYLSKA OPOWIE O SWOJEJ CHOROBIE ANNA PRZYBYLSKA I JAROSŁAW BIENIUK: TRUDNE CHWILE W ZWIĄZKU JAK Z BAJKI [ZDJĘCIA]

Szczególnie nieprzyzwoicie zachowywali się - zdaniem Anny Przybylskiej - paparazzi.

 • *Nikt nie może mnie bezkarnie nękać pod moim domem i robić mi zdjęć. A to się dzieje... Oni stoją z założeniem: będę czekał tam tak długo, aż zrobię jej zdjęcie, jak jest łysa i się przewraca z wycieńczenia. Przecież o to im chodziło. Bo tabloid napisał, że mam guza. Więc obrzydliwa logika tych ludzi jest taka: no tak, jeśli guz, to rak, a jeśli tak, to chemioterapia, a skoro chemioterapia, to na pewno jest łysa. Jeśli nie jest, to zaraz będzie. I będzie news* - wyznała.

Lekarz prowadządzy Annę Przybylską nauczony przykładem historii Nergala postanowił objąć całą dokumentację aktorki klauzulą tajności. To jednak wywołało falę nieprawdziwych spekulacji.

 • Więc skoro nie było informacji prawdziwych, to trzeba było sobie je wymyślić. W mediach piszą, że mam raka, zastanawiają się, kiedy umrę, ile czasu mi zostało. Tylko jakim prawem ktoś mnie wciąga w taką sytuację? - pyta Anna Przybylska.

Komentarze

Skomentuj
 • antyhejt (gość)

  jebane hejty

  19.09.2014 08:08
 • ktos (gość)

  jasne za darmo nie moga.za kase sama opowie

  27.07.2014 05:10
 • Ona (gość)

  Zal,fani sie martwili,a Ona dla kasy wywiad zrobila

  27.07.2014 05:08
 • anna (gość)

  to może wreszcie chwila prawdy,,fani się martwią ,,wspułczują,,modlą,,a Ona se jaja z nich robi i kase trzepie na chorobie,,nieładnie

  27.07.2014 05:04
 • ... (gość)

  jak to rak trzustki to kaplica!

  22.02.2014 00:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×