Anna Przybylska po raz pierwszy o swojej chorobie!

Anna Przybylska po raz pierwszy wypowiedziała się oficjalnie na temat swojej choroby.

Multimedia

Od kilku tygodni tabloidy spekulowały na temat zdrowia Anny Przybylskiej. Aktorka trafiła do szpitala w Gdańsku, gdzie przeszła zbieg wycięcia guza trzustki. W bulwarówkach pojawiały się liczne domysły na temat stanu zdrowia Przybylskiej. W końcu aktorka po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie. CZYTAJ TAKŻE: SYN ANNY PRZYBYLSKIEJ W FILMIE Z MAMĄ! ANNA PRZYBYLSKA ZNÓW W REKLAMIE

- Opiekują się mną cudni lekarze, którym jestem bardzo wdzięczna. Nie jest prawdą to, że przeszłam kolejną operację, ani to, że jestem w trakcie chemii. Diagnozowanie mnie i plan dalszego leczenia pozostawmy moim wspaniałym lekarzom. Nie życzę sobie, żeby tabloidy prowadziły moją terapię - powiedziała Anna Przybylska magazynowi "Grazia".

CZYTAJ TAKŻE: PRZYBYLSKA PÓJDZIE DO ŚLUBU W TRAMPKACH... ANIA PRZYBYLSKA W RODZINNEJ SESJI DLA LIMANGO Aktorka zaapelowała, by dać jej czas i poczekać, aż będzie w stanie sama opowiedzieć o tym, co ją spotkało.

- To ja zdecyduję, kiedy i gdzie o tym opowiem. A teraz proszę, żeby uszanować moją decyzję. Nie chce, żeby moja córka czytała w gazetach o tym, co rzekomo się ze mną dzieje. Nie chcę, żeby moi znajomi, rozsiani po całej Polsce, codziennie po kolejnych nieprawdziwych publikacjach zamartwiali się o mnie. Sama chcę im to wyjaśnić - powiedziała z naciskiem Przybylska w "Grazii".

Komentarze

Skomentuj
  • wiesiek (gość)

    Ciekawe jak beda sie calowac jak solorz ma zajecza warge i caly czas suszy zęby

    03.07.2014 16:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×