Anna Przybylska wypowiada wojnę paparazzi

Anna Przybylska ma dość zachowania natrętnych paparazzi. Aktorka wypowiedziała im wojnę!

Multimedia

Anna Przybylska, której od kilku miesięcy nie odstępują paparazzi, ma dość tego, że wciąż jest śledzona. Od czasu, gdy pojawiły się informacje o poważnej chorobie aktorki, brukowce polują na jakąkolwiek sensacyjną informację czy zdjęcie. Anna Przybylska wypowiedziała wojnę natrętnym fotografom.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA PRZYBYLSKA PO RAZ PIERWSZY O SWOJEJ CHOROBIE ANNA PRZYBYLSKA OPOWIE O SWOJEJ CHOROBIE

We wczorajszym wydaniu "Faktów" TVN Anna Przybylska wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się nagrywać paparazzi stojących przed jej domem i przed szkołą jej dzieci i udostępniać w sieci ich wizerunki. - Żeby oni też poczuli się, jak to jest, kiedy nagle bez twojej zgody ktoś robi ci zdjęcia, ktoś te zdjęcia publikuje powiedziała. To, co robią ci trójmiejscy, chamscy i nieznośni, stojąc godzinami pod moim domem, śledząc mnie, pod szkołą moich dzieci, naginają artykuł 192 kodeksu karnego o nękaniu. Ja sobie na to nie pozwolę! - powiedziała Anna Przybylska. - Każdego, który będzie naruszał moją prywatność, będzie okradł mnie, będzie próbował mnie ubliżyć, sprowokować, będę dokumentować, nakręcać i regularnie będę te dokumenty wysyłała na komisariat. Także uważajcie - dodała aktorka.

CZYTAJ TAKŻE: SYN ANNY PRZYBYLSKIEJ W FILMIE Z MAMĄ! ANNA PRZYBYLSKA I JAROSŁAW BIENIUK: TRUDNE CHWILE W ZWIĄZKU JAK Z BAJKI [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • gaa (gość)

    Każdy kto ma odrobinę empatii w sobie dał by jej spokój w sytuacji w której się znalazła i zapewne nikt by nie chciał sie w takiej znaleźć.

    24.09.2013 19:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×