Anna Przybylska zmarła siedem lat temu. Wpominamy jej najważniejsze filmowe i serialowe role

Śmierć Anny Przybylskiej zasmuciła całą Polskę. Aktorka, która powinna mieć przed sobą wiele lat życia, zmarła w wieku 36 lat. Przypominamy jej najważniejsze filmowe i serialowe role.

Multimedia

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku. Przed rozpoczęciem kariery aktorskiej należała do agencji modelek Perfect Studio, a w 1994 roku dotarła do pierwszej trójki konkursu Twarz Roku. Trzy lata później zadebiutowała jako aktorka.

Oliwia Bieniuk chce iść w ślady Anny Przybylskiej i zostać aktorką! Zdradziła, co dostała od mamy na 18-tkęZobacz więcej

Kiedy w 2002 roku urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę Oliwię, powoli zaczęła wycofywać się z życia publicznego. Narodziny kolejnej dwójki dzieci, synów Szymona (2006) i Jana (2011) sprawiły, że Przybylska była zdecydowała poświęcić karierę na rzecz rodziny. Pod koniec lipca 2013 roku aktorka przeszła operację usunięcia guza trzustki. Zmarła 5 października 2014 roku w swoim rodzinnym domu w Gdyni Orłowie. Miała zaledwie 36 lat.

Najważniejsze role Anny Przybylskiej

Widzowie poznali Annę Przybylską w 1997 roku w filmie "Ciemna strona Wenus" Radosława Piwowarskiego, a następnie w "Złotopolskich" jako uroczą sierżant policji Marylkę Bakę. Ponadto aktorka zagrała w takich filmach jak "Sezon na leszcza", "Kariera Nikosia Dyzmy", czy "Sęp". Przypomnijcie sobie wszystkie najlepsze role Anny Przybylskiej!

Oliwia Bieniuk wspomina dzień śmierci mamy: Nie odbierałam telefonu, bo...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • leon (gość)

    nowa moda... celebrowac urodziny nieboszczykow ???

    26.12.2020 18:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×