Anna Samusionek prowadzi bloga, bo gazety nie informują o jej dokonaniach zawodowych [WIDEO]

Anna Samusionek dołączyła do gwiazd, które za pośrednictwem bloga dzielą się z fanami swoimi pasjami, spostrzeżeniami i informacjami z życia zawodowego.

Anna Samusionek chce przekazywać swoim fanom coś więcej niż tylko lakoniczne informacje o premierach filmowych czy terminach spektakli. Jej wpisy są obszerne i wzbogacone relacją fotograficzną.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA SAMUSIONEK: POZOWANIE NAGO NIE JEST ZGODNE Z MOIM ŚWIATOPOGLĄDEM [WIDEO]

Piszę o różnych rzeczach: o sprawach zawodowych, moich spostrzeżeniach, czasem o kulinarnych rzeczach, próbuję przemycić zamiłowanie do zdrowej kuchni wegetariańskiej. BlogStar ma ogromną liczbę wejść, więc to jest to, co bym chciała promować, bo tabloidy nie interesują kolejne premiery czy kolejne rzeczy, które robię, tylko raczej jakieś sensacje – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Samusionek, aktorka.

Anna Samusionek podkreśla, że w jej życie zawodowe nabrało teraz tempa. Aktorka angażuje się w wiele projektów i właśnie za pośrednictwem bloga stara się na bieżąco o wszystkim informować fanów.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA SAMUSIONEK ZAGRA PROSTYTUTKĘ W KOMEDII SEKSUALNEJ "LOVE BOUTIQUE" [WIDEO]

– *Tu jest okazja, żeby powiedzieć o tym, że dopiero co była premiera filmu krótkometrażowego „Mały palec” Tomka Cichonia, w którym grałam. W tej chwili jest także premiera spektaklu „Love Boutique”. Dopiero co wróciłam z festiwalu reżyserii filmowej w Świdnicy, gdzie prowadziłam galę, a jednocześnie miałam okazję zagrać swój autorski projekt „Pan Tadeusz na wesoło, czyli perypetie miłosne Tadeusza i Telimeny”. I właśnie o takich rzeczach chciałabym mówić fanom* – tłumaczy Samusionek

Na BlogStarze regularne wpisy zamieszcza kilkanaście gwiazd, wśród nich m.in.: Olga Borys, Dorota Gardias, Olgierd Łukaszewicz i Rafał Brzozowski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×