Anna Samusionek zagra prostytutkę w komedii seksualnej "Love Boutique" [WIDEO]

Anna Samusionek pracuje obecnie nad spektaklem "Love Boutique", opisywanym jako komedia seksualna. Aktorka wcieli się w podwójną rolę: skromnej kobiety przychodzącej do sex shopu oraz luksusowej prostytutki.

Multimedia

Premiera odbędzie się pod koniec maja w Gdańsku oraz Warszawie. Aktorka trafiła do projektu dzięki Robertowi Kudelskiemu, z którym współpracuje w serialu "Na Wspólnej".

  • *Szykuję się do trochę erotycznego spektaklu "Love Boutique"**, w nowej odsłonie, ze mną. Wcześniej tę postać grała Olga Borys, a w tej chwili ja wchodzę w ten spektakl. Myślę, że mimo wszystko będzie to troszeczkę inne przedstawienie, bo każda z nas jest inna* - mówi Anna Samusionek** agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA SAMUSIONEK: POZOWANIE NAGO NIE JEST ZGODNE Z MOIM ŚWIATOPOGLĄDEM [WIDEO]

"Love Boutique" opowiada o bohaterach, którzy spotykają się w sex shopie, a także o biznesmenie odwiedzającym ekskluzywną prostytutkę. Anna Samusionek wciela się w dwie role.

  • To są dwie jednoaktówki i w każdej będę inną osobą. W pierwszej jest to kobieta, która przychodzi do sklepu z gadżetami erotycznymi. Moja bohaterka jest teoretycznie bardzo poukładana i zapięta na ostatni guzik, ale w pewnym momencie pokazuje zupełnie inne oblicze. A w drugiej części będę luksusową prostytutką - mówi Samusionek.

Premiera sztuki odbędzie się 26 maja w Gdańsku i 28 maja w Warszawie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×