anna wendzikowska

"Dzień Dobry TVN". Anna Wendzikowska dostaje życzenia śmierci i tłumaczy się po swojej kontrowersyjnej wypowiedzi. "Ja nie komentowałam ogółu, czy moich preferencji"

Niedawna wypowiedź Anny Wendzikowskiej na antenie "Dzień Dobry TVN" wywołała niemały skandal. Prezenterka wówczas wyznała, że o mężczyźnie mającym mniej niż 170 cm wzrostu, trudno powiedzieć, że jest przystojny. Teraz dziennikarka musi się mierzyć z falą nienawiści skierowaną w jej stronę. Pod jej adresem pojawiły się nawet życzenia śmierci.

03.06.2022Dzień Dobry TVN

Luksusowe życie polskich gwiazd. Klaudia Halejcio mieszka w willi za 9 milionów, Anna Wendzikowska ciągle podróżuje, a Julia Dybowska jest partnerką irańskiego miliardera

Pandemia Covid-19 wstrząsnęła światową gospodarką. Wiele branż znalazło się w kryzysowej sytuacji, ludzie stracili pracę i stanęli w obliczu katastrofy ekonomicznej. Nie wszyscy. W polskim show-biznesie nie brakuje tych, którzy opływają w luksusy i chętnie chwalą się swoim życiem. Brak empatii? Nietakt? Kompleksy? Zostawmy to ekspertom od zachowań społecznych i przyjrzymy się tym, którzy śpią (czyżby?) na pieniądzach.

15.11.2021Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×