Anna Wyszkoni uderzona kamieniem na koncercie

To były naprawdę dramatyczne chwile.

Multimedia

Anna Wyszkoni występowała w Mogilnie, kiedy ktoś rzucił w jej kierunku kamieniem. Niestety, celnie... Kamień trafił piosenkarkę w czoło nieco nad okiem - informuje "Na żywo".

CZYTAJ TAKŻE: ANIA WYSZKONI URODZIŁA!

Gwiazda zachowała daleko idący spokój - jak na tę sytuację. Odeszła tylko na bok i rozmasowała czoło a następnie kontynuowała występ.

Jednak opanowanie piosenkarki ma swoje granice. Wyszkoni teraz zwyczajnie boi się koncertów, bo w Mogilnie od tragedii dzieliły ją przecież centymetry.

Komentarze

Skomentuj
 • Nieznany xd (gość)

  Gdybym go/ją dopadła, zrobiła bym z jej/jego dywan XD 😂 Biedna Ania (już by nie żył) 😞😡

  05.08.2017 17:49
 • Mac76 (gość)

  A gdzie ochrona? Nic tylko złapać tego ..... ,powyłamywać łapy i nadziać na pal w szczerym polu!

  21.10.2012 19:10
 • ... (gość)

  Do tych którzy nie zgadzają sie z moim poprzednim komentarzem: Jak w Was ktoś bez powodu wyceluje kamieniem, gdy pewnego dnia zobaczycie, że ktoś wam porysował lakier na samochodzie bo akurat obok niego przechodził, gdy waszemu dziecku jakieś zdegenerowane dziecko złamie nos lub rękę w szkole i powie "jeden skasowany" , nie mówię tu juz o wbitym nożu w brzuch bo gościu nie tak spojrzał to zapewne zmienicie zdanie.

  20.10.2012 20:10
 • ... (gość)

  Co za psychole żyją w Polsce. Szkoda, że padł pomysł Giertycha żeby te popaprane dzieci pozamykać w specjalnych ośrodkach, w końcu może by się oczyścił kraj z tego śmiecia.

  19.10.2012 16:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×