anna wyszkoni

Gwiazdy w jesiennych płaszczach. Katarzyna Cichopek, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek-Majdan - chłody nie są im straszne!

Płaszcz jest nieodłącznym elementem jesiennej stylizacji. Sprawdziliśmy, jakie modele wybrały w tym roku gwiazdy m.in. Katarzyna Cichopek, Anna Wyszkoni, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek-Majdan. Te kobiety są dla wielu kobiet inspiracją, a ich stylizacje można odtworzyć w domu. Aktorki znane z serialu "M jak miłość" stawiają w tym roku na kolor, popularna wokalistka wybrała szary model, natomiast gwiazda "Dzień Dobry TVN" czekoladową skórę! Zobaczcie, jak się prezentują.

16.11.2022Ranking

"Taniec z gwiazdami". Jan Kliment w ogniu krytyki. Beata Tadla, Anna Wyszkoni, Natasza Urbańska i Monika Miller zabrały głos!

W mediach zawrzało po wyznaniu Sylwii Lipki. Młoda gwiazda wróciła wspomnieniami do okresu, kiedy występowała w "Tańcu z gwiazdami". Sylwia Lipka wyznała, co przykrego powiedział jej Jan Kliment. Czeski tancerz w tej sprawie milczy. Głos zabrały jego byłe partnerki taneczne, które walczyły z nim o Kryształową Kulę - Anna Wyszkoni, Natasza Urbańska, Monika Miller i Beata Tadla.

09.05.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×