anna ziemba

"Sanatorium miłości 4". Tak seniorki szaleją w Nowym Jorku. Zobacz zdjęcia z podróży Marioli Baruk i Anna Ziemby. Wyglądają razem jak siostry!

"Sanatorium miłości" łączy ludzi. To nie zawsze jest miłość, ale często właśnie przyjaźń, która ma szansę przetrwać długie lata. Dobrym przykładem tutaj są Mariola Baruk i Anna Ziemba z "Sanatorium miłości 3", które tak mocno się zaprzyjaźniły, że jeszcze kilka dni temu wspólnie szalały w Stanach Zjednoczonych!

27.10.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Mariola Baruk i Anna Ziemba wzięły udział w wyjątkowej uroczystości. Nie obyło się bez łez wzruszenia! [TYLKO U NAS]

Mariola Baruk i Anna Ziemba były ulubienicami telewidzów 4 edycji "Sanatorium miłości". Choć ich przygoda z programem się już zakończyła, to przyjaźń seniorek stale się rozwija. Niedawno bohaterki kultowego programu TVP wzięły wspólnie udział w wyjątkowej uroczystości. Jak przyznają, nie obyło się bez łez wzruszenia!

03.10.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Przykre informacje o uczestnikach ostatniej edycji. Rozłam w grupie seniorów? Niepokojące słowa Piotra Huberta [TYLKO U NAS]

Choć ostatnia edycja "Sanatorium miłości" już dawno za nami, to wielu fanów programu wciąż żywo interesuje się losami swoich ulubionych kuracjuszy. Do tej pory bohaterowie 4. odsłony show TVP uchodzili za jedną z najbardziej zgranych grup w historii. Czyżby jednak doszło do rozłamu w grupie seniorów? Słowa jednego z nich brzmią dość niepokojąco.

25.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Energia tych seniorek aż biła z ekranu. One kochają sport i nie zamierzają zgnuśnieć na jesieni życia!

Każda edycja "Sanatorium miłości", prowadzonego przez Martę Manowską, to inspirujące osobowości. W pamięci widzów najmocniej zapisały się m.in. Iwona Mazurkiewicz, Anna Król, Anna Ziemba, Stanisława Kowalska, Monika Zajączkowska, Mariola Różalska oraz Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz. Wszystkie łączy jedno - kochają ruch i daleko im do stereotypowych seniorek. Energia aż biła z ekranu. One kochają sport i nie zamierzają zgnuśnieć na jesieni życia!

05.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski zdradza szczegóły na temat związku Anny i Piotra. Co wiadomo na temat ich rozstania? "Nie chciałbym mówić, że Piotrek był winny"

Rozstanie Anny i Piotra z 4. edycji "Sanatorium miłości było nie lada zaskoczeniem dla wszystkich, zwłaszcza, że para jeszcze w trakcie trwania programu postanowiła się zaręczyć. Teraz Andrzej Sikorski, który jest w stałym kontakcie z Piotrem z Piaseczna postanowił wypowiedzieć się na temat głośnego związku kuracjuszy. Jak ocenił ich relację?

22.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Mariolę Baruk spotyka hejt w sieci. Seniorka zdradza, co tak naprawdę łączy ją i Annę Ziembę [TYLKO U NAS]

Mariola Baruk była jedną z ulubienic widzów ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Żywiołowa i charyzmatyczna seniorka z miejsca zyskała sympatię fanów programu, a także innych kuracjuszy, którzy towarzyszyli jej w show TVP. Okazuje się jednak, że mimo ogromnej sympatii, jaką jest darzona kuracjuszka, nawet ona musi się zmagać z hejtem w sieci. Specjalnie dla Telemagazynu, Mariola Baruk postanowiła odpowiedzieć na zarzuty hejterów. Przy okazji zdradziła nam, co tak naprawdę łączy ją z inną bohaterką "Sanatorium miłości 4" Anną Ziembą.

18.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Anna Ziemba pokazała syna. To prawdziwy przystojniak! Razem dbają o doskonałą formę

"Sanatorium miłości" to prawdziwy przebój Telewizji Polskiej. Za nami emisja 4. edycji programu, która wśród widzów wywoływała ogromne emocje. Chyba wszyscy zapamiętają zaręczyny Piotra i Anny z finału, chociaż dzisiaj seniorzy już nie mają ze sobą praktycznie nic wspólnego... Tymczasem Anna Ziemba korzysta z życia i dba o formę, w czym wspiera i pomaga jej syn. Zobaczcie, że to prawdziwy przystojniak!

04.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Związki seniorów są wymyślone i wyreżyserowane? Monika Zajączkowska bierze w obronę relację Piotra i Anny! [TYLKO U NAS]

Finał programu "Sanatorium miłości 4" już dawno za nami, jednak wciąż nie jego milkną echa. Fani show szczególnie emocjonują się relacją Piotra Sieroczniewicza i Anny Ziemby, która po zaręczynach zdaje się przechodzić lekki kryzys... Teraz w obronie pary stanęła Monika Zajączkowska, która w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl odpowiedziała na zarzuty odnośnie do reżyserowania relacji między uczestnikami "Sanatorium miłości" przez twórców!

30.05.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×