Anne Hathaway postawi na macierzyństwo?

Aktorka, która osiągnęła szczyt swojej dotychczasowej kariery, stanęła przed trudnym wyborem.

CZYTAJ TAKŻE: ANNE HATHAWAY WYSZŁA ZA ADAMA SHULMANA ANNE HATHAWAY CHCE MIEĆ DZIECKO

Dzięki roli w "Nędznikach" Anne Hathaway walczyła w tym roku o wszystkie możliwe nagrody dla aktorek. Teraz też negocjuje angaż do czarnej komedii "Laggies", jednak wcale nie jest pewne, czy gwiazda naprawdę chce zagrać w tym filmie. Coraz bardziej kuszące wydaje się dla niej macierzyństwo...

W ostatnim czasie Hathaway kilkakrotnie wspominała, że do tej pory najważniejsza była dla niej kariera, jednak teraz - kiedy ma już 30 lat - coraz silniej odzywają się w niej instynkty macierzyńskie. Tym bardziej, że mąż aktorki Adam Shulman też chciałby zostać ojcem.

CZYTAJ TAKŻE: DLACZEGO JAMES FRANCO NIE LUBI ANNE HATHAWAY ANNE HATHAWAY ZAPRZECZA CIĄŻY

  • Anne nie jest do końca przekonana do roli w "Laggies", bo tak naprawdę chciałaby sobie zrobić przerwę od pracy i urodzić dziecko - ujawnił dziennikarzom jej znajomy.

  • Do tej pory najważniejsza była dla niej kariera, ale teraz - kiedy dostała Oscara - wie, że ma już na tyle silną pozycję zawodową, że może sobie pozwolić na przerwę w pracy. Kolejna rola nie jest jej do niczego potrzebna. Anne i Adam czują się teraz komfortowo i pewnie postawią na macierzyństwo - zapewnia ich przyjaciel.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×