Annie Wendzikowskiej nie podobają się prezenty od chłopaka

Anna Wendzikowska, choć nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, zdradziła, jaki ma problem ze swoim ukochanym.

Multimedia

Anna Wendzikowska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak za pośrednictwem Instagrama chętnie pokazuje fanom zdjęcia ze swoich podróży z ukochanym mężczyzną. Do tej pory jednak dziennikarka nie zdradziła imienia swojego chłopaka ani nie podała żadnych innych informacji na jego temat. Jednak z okazji świąt Bożego Narodzenia wypowiedziała się na temat prezentów, które otrzymywała od mężczyzny.

CZYTAJ TAKŻE: ANNA WENDZIKOWSKA POKAZAŁA SWOJEGO CHŁOPAKA [ZDJĘCIA] NAJPOPULARNEJSZE PROFILE CELEBRYTÓW NA INSTAGRAMIE W POLSCE [ZDJĘCIA]

- Mój chłopak nie miał do tej pory zbyt wyczucia, jeśli chodzi o prezenty. Wyznaję taką zasadę, że lepiej, żebym nie dostała tego, co bym chciała, tylko lepiej, żeby mnie zaskoczył i może kiedyś trafi. Do tej pory mu się rzadko udawało. Natomiast rzeczywiście na początku naszego związku zdarzało mu się wybierać takie rzeczy, zwłaszcza biżuterię, których w żaden sposób sobie nawet nie wyobrażałam, że mogłabym chcieć zrobić mu przyjemność i na siebie założyć. Absolutnie w żadnym razie - wyznała w wywiadzie dla www.lifestyle.newseria.pl Wendzikowska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×