"Ant-Man" - nowa postać Marvela w kinach od 17 lipca [WIDEO]

W kolejnej odsłonie filmowego uniwersum Marvela po raz pierwszy na dużym ekranie zobaczymy jednego z założycieli Avengers – Ant-Mana!

Multimedia

Zawodowy oszust Scott Lang (Paul Rudd) znany jako Ant-Man, za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Gdy świat stanie w obliczu nowej generacji zagrożeń, Ant-Man wraz ze swoim mentorem, doktorem Hankiem Pymem (Michael Douglas), zaplanuje skok, który może zapobiec katastrofie.

Hank Pym/Ant-Man zadebiutował w zeszycie „Tales to Astonish 27” w 1962, by rok później pojawić się w pierwszym odcinku przygód drużyny Mścicieli „Avengers 1”. Pym został Ant Manem w wyniku odkrycia Cząstki Pyma – związku chemicznego pozwalającego zmieniać wielkość i dającego nadludzką siłę. Opracował również technologię, dzięki której jego alter ego potrafiło kontrolować armię mrówek.

W najnowszym sensacyjno-przygodowym filmie Marvela współczesnym Ant-Manem będzie król złodziei Scott Lang. Dr Hank Pym wyposaży go w umiejętność zmniejszania swoich gabarytów i jednocześnie zwiększania siły. Lang będzie musiał zdobyć się na odwagę, by pomóc swojemu mentorowi ochronić sekret kostiumu, dzięki któremu nabywa się tych nadludzkich zdolności. Choć przeszkody wydają się nie do pokonania, Pym i Lang będą musieli zaplanować i zrealizować skok, który uratuje świat.

"Ant-Man" Gatunek: Film sf Produkcja: USA/Wielka Brytania 2015 Reżyseria: Peyton Reed Dystrybutor: Disney Obsada: Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Corey Stoll W kinach od 17 lipca 2015

FILM https//youtu.be/Y_Zmg2gRjV8

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×