Antek K. znowu ruszył na miasto

Noc w izbie wytrzeźwień i czekająca go sprawa w sądzie najwyraźniej nie zrobiły na Antonim K. (22 l.) specjalnego wrażenia.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KRÓLIKOWSKI SKOŃCZY KARIERĘ SYNA? ZNAJOMI BRONIĄ ANTONIEGO K.

Mimo publicznego kajania się za swój pijacki wybryk, młody aktor nie wytrzymał długo w domu. W sobotę znów ruszył w miasto i wziął udział w imprezie, która trwała do samego rana. Nie obyło się bez żartów, śmiechu i tradycyjnego "brudzia" pod chmurką.

Czyżby awantura sprzed trzech tygodni, po której Antoni K. usłyszał między innymi zarzut naruszenia nietykalności cielesnej policjanta, niczego go nie nauczyła?

CZYTAJ TAKŻE: AKTOR WYSZEDŁ Z ARESZTU I POJECHAŁ DO PROGRAMU MAJEWSKIEGO JAK ZACHOWYWALI SIĘ AKTORZY ZATRZYMANI PRZEZ POLICJĘ

 • Dostałem żółtą kartkę od życia. Wierzę w to, że pozwoli mi zmienić się na lepsze - zapewniał aktor w rozmowie z jednym z kolorowych magazynów. - Ostatnio za dużo pracowałem, to wiązało się z różnymi napięciami. Za bardzo wszedłem w jakieś wyimaginowane historie, tracąc powoli grunt pod nogami. Teraz zostałem postawiony do pionu - przekonywał.

Ale czy mówi prawdę? Patrząc na zdjęcia z ostatniej imprezy K., ciężko w to uwierzyć. Antek ewidentnie polubił imprezy na świeżym powietrzu i po raz kolejny bawił się na ulicy. Na jego szczęście nie zjawił się tam żaden policyjny patrol, który mógłby ukarać go choćby za palenie papierosów w miejscu publicznym.

Znając buńczuczny charakter K., sobotnia noc mogłaby znów zakończyć się dla niego nie najlepiej. - Nie jestem grzecznym chłopcem - wyznał w wywiadzie Antek. - Ale ta sytuacja to był incydent - zapewnił w rozmowie.

Okazuje się, że niezupełnie...

Zobacz również: Pieńkowska na spacerze. Jak nastolatka! FOTO

Komentarze

Skomentuj
 • ### (gość)

  "Patrol mógłby go ukarać choćby za palenie w miejscu publicznym"? No raczej nie bardzo, chyba że Antoni na przystanku sobie jarał...

  12.04.2011 15:42
 • ... (gość)

  Napięcie ma chłopiec?? napięcie to mam ja przed okresem!

  12.04.2011 13:35
 • ... (gość)

  to co, już mu się bawić nie wolno? to, że poszedł na imprezę to nic wielkiego, przecież nie narozrabiał i nie trafił po raz drugi do aresztu ani na izbę. każdy popełnia błędy, ważne żeby ich nie powtarzać.

  12.04.2011 13:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×