Antek Królikowski i Joanna Opozda mogą ubiegać się o rozwód kościelny? Jest komentarz księdza!

Rozstanie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy to temat, który wciąż porusza opinię publiczną. Obecnie małżonkowie przygotowują się do sprawy rozwodowej, a media spekulują czy... mogą ubiegać się o rozwód kościelny!

Multimedia

Antek Królikowski i Joanna Opozda mogą ubiegać się o rozwód kościelny? Jest komentarz księdza!

Szok i niedowierzanie - to pierwsze słowa, jakie cisnęły się na usta po tym, jak wyszło na jaw, że Antoni Królikowski rozstał się ze swoją żoną, Joanna Opozdą, właściwie tuż po narodzinach ich małego synka, Vincenta. Co więcej, jak informowały media plotkarskie, urodzony w 1989 roku aktor miał zdradzać swoją żonę, gdy ta jeszcze była w ciąży! Sam aktor tych doniesień nie komentował, zresztą podobnie jak jego - jeszcze obecna - żona.

Obecnie Antoni Królikowski i Joanna Opozda przygotowują się do rozwodu. Mężczyzna praktycznie zniknął z mediów, natomiast Joanna Opozda na nowo zaczęła brylować na ścianach, gdzie wręcz zniewala urodą!

Gwiazdy "Lombard. Życie pod zastaw" wzięły ślub! Ich miłość narodziła się na planie serialu!Zobacz więcej

Podczas gdy Opozda i Królikowski próbują poukładać swoje sprawy, "Super Express" spekuluje, czy aktorska para ma szansę na rozwód kościelny! Procedura nie jest łatwa, jednak redaktorzy "Super Expressu" postanowili zasięgnąć opinii księdza! Duchowny Janusz Koplewski w rozmowie z "Super Expressem" powiedział:

Tutaj widzę niestety brak odpowiedzialności. Po co był ten ślub? Antoni nie wiedział, co przysięgał? Wiara opiera się na czynach, a nie na słowach. To nie jest tak, że ślubuje się jedno, a robi się drugie.

Prawnicy, których redakcja "Super Expressu" również poprosiła o poradę, dodają:

Jeśli w chwili ślubu kościelnego, dla jednej ze stron nie ma on znaczenia, a ślubowanie jest nieszczere, małżeństwo można uznać za nieważne.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×