Antek Królikowski i Joanna Opozda powiedzieli sobie sakramentalne "tak"! Świeżo upieczeni małżonkowie zaraz po ślubie nie kryją radości

Wielka radość u Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy! Właśnie dziś młodzi aktorzy powiedzieli sobie sakramentalne "tak"!

Multimedia

Ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy

Pierwsze oficjalne informacje o zaręczynach Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy pojawiły się pod koniec lipca bieżącego roku. Już wtedy pojawiły się spekulacje, że para planuje pobrać się bardzo szybko - już w sierpniu. Część komentatorów obstawiała 7 sierpnia. Okazuje się, że ich przewidywania były słuszne i właśnie tego dnia narzeczeni powiedzieli sobie sakramentalne "tak" i stali się mężem i żoną!

Joanna Opozda i Antek Królikowski zaręczeni! Aktor wyznał miłość pięknej aktorce prosto ze scenyZobacz więcej

Uroczystość miała miejsce w sobotnie popołudnie w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli, skąd nowożeńcy wraz z gośćmi udali się na wesele. Wśród zaproszonych osób znaleźli się między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Marina Łuczenko-Szczęsna, Patryk Pniewski oraz Joanna Kurowska. Świeżo upieczona małżonka postanowiła niemal natychmiast podzielić się swoją radością z obserwującymi na Instagramie. Pod jej postem zaczęły napływać gratulacje zarówno ze strony fanów, jak i znanych osobistości.

Nie wierze...😮 ale życzę Wam żeby tym razem się udało, dużo szczęścia ❤️

😍😍😍😍 pięknie, gratulacje ❤️❤️

Wszystkiego Najlepszego😍😍😍 Gratulacje !😘

Gratulacje! Piękna z Was para 😍❤️

Miłości i zdrowia ❤️❤️

Moja ulubiona para! Gratulacje ❤️

Dołączamy się do tych gratulacji i życzymy Młodej Parze wszystkiego, co najlepsze!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×